Bedna pro cyklistu XXL

CykloBOXeo XXL obsahuje 15 položek:

  • 1x Bedna Manboxeo
  • 1x Páčidlo
  • 1x Osobní VZKAZ do bedny
  • 1x Brašna do rámu (pumpička,multiklíč,lepící sada)
  • 1x Silikonové světlo přední
  • 1x Silikonové světlo zadní
  • 1x Láhev na pití
  • 1x Reflexní pásek 
  • 2x Svítící tuning nástavce
  • 2x Barevné nalepovací odrazky na ráfek - Nuckily H700
  • 1x Mazací olej na kola
  • 1x Tuning čepičky na ventilky 
Barva reflexního pásku
Barva čepiček
Barva nástavce
Barva brašny
1599
* Ceny jsou včetně DPH
Není na skladě

Doprava ZDARMA. Objednávky provedené ve všední den do 14:00, budou doručeny následující pracovní den.

Praktická bedna pro všechny cyklisty

Tato bedýnka je kombinací těch produktů, které jsou k jízdě na kole nezbytné a které se provozováním cyklistiky spotřebovávají. Nechybí ani doplňky ve formě gadgetů a různých tuningových vychytávek. Při troše šikovnosti a fantazie se dá i samotná bedna použít k přepravě nákladu (např.dítě) na kole...:)

Nezbytná výbava pro cyklisty

Brašna se sadou – designově velice pěkně zpracovaná brašnička do rámu, která obsahuje naprosto nezbytné vybavení pro jakéhokoliv cyklistu. A sice. Lepící sadu, díky které můžete "píchat" kola o sto šest. Pumpičku a velice kvalitní a praktický multiklíč. Pumpička a multiklíč jsou vždy barevně slazeny s brašnou - vybírat můžete z barev  modrá a červená.

Láhev na pití - každý cyklista ji má a každý cyklista jí také rád ztrácí či špatně vymývá, z čehož pak vzniká na dne láhve plíseň. Proto lahví na pití není nikdy dost. Tato naše je s moderním designem. Nyní je barva láhve tmavě oranžová namísto červené.

Montážní a konzervační olej na kola - speciální olej k promazání pohyblivých a třecích součástí od tradičního výrobce Druchema je olejem na jízdní kola, který je minerální odparafinovaný a rafinovaný olej s velmi dobrou chemickou (oxidační) stálostí.

Reflexní pásek do silničního provozu - tento reflexní samonavíjecí pásek pro zvýšení bezpečnosti provozu lze snadno upevnit na nohu, ruku či bůhvíkam ... Vysoká míra lesku. Dostupné barvy: oranžová a žlutá

Cyklistické vychytávky

Gadgety a vychytávky dnes můžete hledat snad už v každém sportovním odvětví, výjimkou není ani cyklistika. Vy je již hledat nemusíte, my jsme je našli za vás. Tady jsou:

Svítící tuning nástavce – svítící nástavce (čepičky) na ventilek kol vytváří kruhový světelný efekt. Světlo sepne díky odstředivé síle, tedy při stání nesvítí. V bedýnce jsou dva kusy, součástí jsou i baterie. Na výběr je z modré a žluté barvy.

Silikonové světla blikací přední a zadní - přední a zadní blikačka na kolo módního designu pro uchycení na řidítka nebo sedlovku. Světlo umožňuje díky dvěma supersvítivým diodám 3 režimy svícení. Jak konstantní svícení tak i pomalé či rychlé blikání. Viditelnost je na 500 metrů, doba výdrže až 100 hodin. Ohebné silikonové voděodolné tělo, snadné uchycení bez nutnosti montáže pomocí dalších nástrojů, součástí balení jsou i baterie. Přední světlo svítí bíle, zadní červeně.

Odrazky na paprsky kola 10ks - efektní a praktická sada odrazek pro uchycení na paprsky výpletu kola vyrobená z velmi kvalitního reflexního materiálu 3M Scotchlite. Velice snadno se nacvaknou na jednotlivé dráty, viditelnost je 360° . Balení je po 10 kusech .Dočasně nahrazeno Barevnými nalepovacími odrazky na ráfek - Nuckily H700

Tuning čepičky na ventilky - designově velice zajímavě zpracované čepičky na ventilky ve tvaru granátu. Dostupné jsou ve třech barevných provedeních: modrá, zlatá, červená. Pro galuskové ventilky je nutné použít redukci.

Manboxeo - když obyčejné dárky pro muže nestačí!

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY!

Doručení zdarma

Vybranou dřevěnou bednu či betonovou cihlu Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím po celé ČR. Objednávky provedené ve všední den do 14:00, budou doručovány následující pracovní den.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)