Bedna pro golfistu

GolfBOXeo obsahuje 8 položek:

  • 1x Bedna Manboxeo
  • 1x Páčidlo
  • 1x Osobní VZKAZ do bedny
  • 1x Dřevěná týčka Pride Prolength Tees Yellow 100ks 
  • 1x Vypichovátko Masters Switchblade Style Pitchfork
  • 1x Míčky Srixon AD 333 Ball 3ks
  • 1x Značkovač míčů Align-M-Up Ball System
  • 1x Golfové pera 3ks + pouzdro
1599
* Ceny jsou včetně DPH
Skladem

Doprava ZDARMA. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručeny následující pracovní den.

Tiger Woods doporočuje GolfBOXeo ;)

V Bedně pro golfistu se skrývá mnoho golfového vybavení, které k provozování své vášně bezpochyby potřebuje každý golfista. Skloubili jsme pro Vás spotřební zboží s praktickou výbavou a nikdy nechybějícími vychytávkami. Tato bedna udělá radost golfistům všech možných úrovní...

Nezbytná výbava pro golfisty

Pride Prolength Tees Yellow – neboli česky "dřevěná týčka". Spotřební záležitost, kterou k hraní golfu potřebuje každý hráč. Balení obsahuje 100ks žluté barvy.

Vypichovátko Masters Switchblade Style Pitchfork - stříbrné vystřelovací vypichovátko je nedílnou součástí výbavy golfistů, kteří ho tak rádi ztrácejí.

Míčky Srixon AD 333 Ball - poměrně důležitá věc k hraní golfu. Míčky. Tyto jsou vysoce pružné a odolné díky Rabalon® a Pana-Tetra vnějšímu obalu. Tyto vylepšené materiály rovněž poskytují míčům AD333 bezkonkurenční měkký pocit a kontrolu pro herní zlepšení na všech úrovních.

Golfové vychytávky

Gadgety a vychytávky dnes můžete hledat snad už v každém sportovním odvětví, výjimkou není ani golf. Vy je již hledat nemusíte, my jsme je totiž našli za vás. Tady jsou:

Značkovač míčů Align-M-Up Ball System – díky této skvělé vychytávce si každý golfový hráč může snadno a jasně označit svůj míček. Součástí balení je šablona a popisovač. Stačí pouze přitlačit míček k šabloně a použít popisovač.

Golfová pera - na stole každého golfového hráče by neměla chybět tato sada luxusních golfových per. Jedná se o ideální dárek pro muže, kteří chtějí dát světu najevo, že jsou vášnivými hráči golfu. Sada se skládá ze 3 per ve tvaru golfových holí a úhledného pouzdra, do kterého ideálně padnou. Tato vychytávka by neměla chybět ve sbírce žádného golfového nadšence.

Manboxeo - když obyčejné dárky pro muže nestačí!

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doručení zdarma

Vybranou dřevěnou bednu či betonovou cihlu Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím po celé ČR. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručovány následující pracovní den.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Fotka na bednu


Ano, na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám nyní přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii!