DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 6.12.2021
Domácí cider
manboxeo domaci cider
Domaci cider.jpg

Dárkový domácí cider

Znáte cider? Ani pivo, ani víno, ale mošt s různými stupni alkoholu? Určitě ano! Kdo by tento v poslední době stále populárnější chutný nápoj neznal. Máte ve svém okolí nadšence, který touží po vlastní výrobě cideru, ale neví, jak na to, a ani vy... zobrazit celý popis
Vyberte obsah
Druh cideru
*
1 499 Kč
* Ceny jsou včetně DPH
(4)

VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE DO 6.12.2021

Co Domácí pivovar obsahuje?
7 prémiových produktů
Doprava zdarma
Předpokládané doručení: Pondělí 6.12.
Důležité informace
  • NEJEDNÁ SE O DÁREK V BEDNĚ S PÁČIDLEM

VÁNOČNÍ OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE DO 6.12.2021

Připraveno k odeslání
Dostatečná trvanlivost
Bezpečné balení
Prověřená chuť
Spolehlivé doručení
Vzkaz zdarma
Manboxeo Domácí cider obsahuje 7 položek:
Osobní VZKAZ
5 l soudek na cider z dílny Manboxeo
Pytlík s koncentrátem z ovocné šťávy
Lahvička s ovocnou příchutí
Pytlík suchých kvasnic
Tlakový ventil
Návod na přípravu domácího cideru
Rozměry a váha
Váha:
Skladovatelnost: do 30°C
Vnější rozměry krabice:
25x18x26 cm (v:š:d)
Informace k doručení
  • Z balení nejde poznat, že se jedná o dárek
  • Fakturu obdržíte online do e-mailu
  • Vše je pečlivě a bezpečně zabalené
  • Víme, že jde o dárek a musí dojít tip ťop :)

Připravte si vlastní cider!

Znáte cider? Ani pivo, ani víno, ale mošt s různými stupni alkoholu? Určitě ano! Kdo by tento v poslední době stále populárnější chutný nápoj neznal. Máte ve svém okolí nadšence, který touží po vlastní výrobě cideru, ale neví, jak na to, a ani vy nejste schopni s přípravou pomoci? Nezoufejte, máte jedinečnou příležitost splnit jim jejich přání! Náš domácí cider je nenechá na holičkách, obsahuje totiž vše, co k výrobě cideru potřebují. Jablečný cider vás v horkých letních dnech osvěží a navodí tu správnou letní atmosféru.

Výroba vlastního cideru je tak snadná!

Opravdu, věřte nám. Nehledejte v tom žádnou vědu! S domácím ciderem Manboxeo si váš přítel, partnerka, brácha, teta, prostě kdokoliv, uvaří cider raz dva. První fáze – tzv. fáze přípravná, je totiž hotová do 15 minut. Pak nastává fáze zrání, která sice trvá celý týden, pro nedočkavce dlouhých sedm dní, ale výsledek stojí za to. A co k tomu potřebujete? Přece naše balení a tekoucí vodu, nic víc.

Fáze zrání

Fáze zrání je nejdůležitější, proto se nesmí podcenit a je potřeba si opravdu ten týden počkat. Ale ani se nenadějete a týden uteče jako voda. A to jste si první den mysleli, že se nedočkáte. Nedivíme se vám, vždyť kdo by se netěšil na vlastnoručně vyrobený cider!

Cider párty může začít!

Chcete si vychutnat cider sami, protože se bojíte, že vám nic nezbyde? V tom případě vám doporučujeme párty zrušit, vážně se totiž může stát, že na vás nic nezbyde, všem totiž váš vlastnoručně vyrobený cider bude chutnat! Ale i kdybyste se rozhodli přece jen se rozdělit, taková zahradní párty s domácím ciderem Manboxeo vás určitě proslaví :).

Manboxeo - největší e-shop s originálními dárky

Co říkají naši zákazníci
11.5.2020
Vše šlo jak jít mělo. Jednání personálu bylo nadprůměrné, pohodové, vstřícné. Také jsem si však přál (a řekl či psal jsem to), aby odpadla tato komunikace, protože nerad komunikuji se stroji a podobnými zlepšováky. Navrch když mám vyhrabávat v hlavě, kdy jsem zboží převzal. Raději bych se zastřelil z houfnice nebo z tanku. Už mi to příště neposílejte, prosím moc. Objednali jsme to koncem jednoho týdne a v pondělí druhého týdne jsme zboží obdrželi. Bez závad.
2.7.2019
Tenhle dárek nemá chybu! Koupil jsem svému taťkovi a celý týden jsem ho pozoroval, jak čeká, jak se nemůže dočkat, až už to bude! Super, doporučuji.
+ rychlé vyřízení objednávky
16.6.2019
Tento obchod určitě doporučuji, rychlost, skvělé jednání a ochota.
30.5.2019
Super dárek, který potěšil. Rychlé dodání, komunikace s obchodem bez problémů
+ nápad vyrobit si vlastní cider
+ originálnost
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde