Doutník Oliva Connecticut Reserve

154
* Ceny jsou včetně DPH
Skladem

Doprava ZDARMA. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručeny následující pracovní den. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Doutník Oliva Connecticut Reserve - vlhký doutník od výrobce Oliva, který je znám svou ruční výrobou doutníků té nejlepší kvality. Tento ručeně balený doutník je zabalen v hedvábném Connecticut krycím listu, jenž dodává doutníku výrazně smetanovou chuť . Jemný doutník, který je plný výrazných chutí, a který i jako příjemnou změnu tempa ocení kuřáci silnějších doutníků. Výhodou tohoto doutníku je jeho specifické samostatné balení, jelikož si jej můžete vzít kamkoliv sebou a nemusíte se starat o jeho balení.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doručení zdarma

Vybranou dřevěnou bednu či betonovou cihlu Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím po celé ČR. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručovány následující pracovní den.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Fotka na bednu


Ano, na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám nyní přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii!