
- Balení neprozradí, že se jedná o dárek
- Fakturu obdržíte online do e-mailu
- Vše je pečlivě a bezpečně zabalené
- Víme, že jde o dárek a musí dojít tip ťop :)
Nejen vánoční překvapení
Co se stane, když se Halloweenská strašidla rozhodnou vzít si na starosti pro změnu vánoční svátky? Odpověď možná čeká právě v této strašidelné bedně Kidboxeo! Legendární animovaný muzikál Ukradené Vánoce Tima Burtona patří k vánočním stálicím. Pokud si i vaše děti zamilovaly kostlivce Jacka toužícího po dobrodružství, odvážnou Sally, mrtvého pejska Zera a Halloweenský svět plný příšer a strašidel, s tímto dárkovým balením určitě odkryjí nejen záhadu Vánoc.
Hry, které nikdy neomrzí
Digitální retro kapesní konzole se 240 hrami – s touhle konzolí nuda rozhodně nehrozí! Díky ní se totiž hráči mohou ponořit do světa 8-bitových her, kdykoliv jen budou chtít. Obsahuje 240 klasických retro arkád, stříleček a závodních her, které poskytnou hodiny a hodiny nostalgické zábavy. Díky kompaktním rozměrům si lze brát konzoli všude s sebou.
Zábavná prstová hra – Lední hokej – rychlý nápřah, úder a puk už míří do brány! Z koho se stane příští hvězda NHL? Praktické balení obsahuje skládací hrací plochu, branku, hokejku, puk a dva betony, které si lze navléknout na prst. Pak už jen stačí vyzvat kamaráda a uspořádat soutěž v hokejových nájezdech. Hru si lze s sebou vzít do školy i na výlety.
Tohle je Halloween!
I když tyto licencované produkty mohou na první pohled budit strach, nebojte – na rozdíl od filmových hraček na vaše děti nezaútočí. Naopak jim budou dělat radost a král Halloweenu je bude provázet každým dnem.
Strašidelný polštář Jacka Skellingtona – sám obávaný vládce městečka Halloween se tentokrát vydal za dobrodružstvím do dětských pokojů! S tímto polštářem nuda rozhodně nehrozí. Zatímco z přední strany z příjemného plyše kouká zvídavý Jackův obličej, z druhé strany lze kromě něj spatřit i Boogieho, pejska Zero a pár netopýrů.
Stylový černobílý hrnek s Jackem a Zerem 320 ml – tyhle dva kamarády ani smrt nerozdělí. Designový hrnek je toho důkazem, zdobí ho Jack i se svým věrným pejskem. Pruhy na hrnku připomínají Jackův typický frak, oranžový vnitřek zvýrazňuje černobílou kombinaci.
Svítící zápisník s Jackem Skellingtonem – už na první pohled není tento zápisník jen tak obyčejný. Když totiž zhasnou všechna světla, Jackův hrůzostrašný obličej se celý rozsvítí! Vnitřek zápisníku pak zdobí typické motivy z Ukradených Vánoc. Nechybí ale ani trocha romantiky – na zadní straně si Jack a Sally vyznávají lásku až za hrob.
Soxboxeo – Unikátní veselé ponožky v plechovce
Veselé, vtipné a 100% orginální! S těmito modrými ponožkami s potiskem popcornu chlapci zaválí mezi svými vrstevníky a ukáží, že mají styl. Design je zcela jedinečný a dostupný pouze v rámci dárků Kidboxeo. Spolu s jedinečnou a stylovou plechovkou, ve které jsou ponožky zabalené, patří do sběratelské edice veselých ponožek Soxboxeo.
Jsou vyrobené z 80% bavlny, která zajišťuje vysokou prodyšnost a maximální komfort při nošení. Celá výroba včetně použitých materiálů probíhá v České republice, a to pomocí unikátní a moderní technologie tisku, díky níž je design neuvěřitelně detailní a barvy syté a zářivé. Navíc nehrozí žádné vytahané nitě na rubu ponožky, jako tomu bývá u vyšívaných vzorů. Na noze perfektně sedí a svým hravým designem spolehlivě rozproudí zábavu při hře s kamarády, zaženou nudu ve školních lavicích a rozveselí i ten nejchmurnější den.
Halloweenská koleda
Ovocní gumoví medvídci v jemné mléčné čokoládě 200 g – dvě oblíbené pochoutky – čokoláda a gumoví medvíci – se spojily v jednu výjimečnou kombinaci. Gumoví medvídci s ovocnou příchutí jsou obalení ve vysoce kvalitní, jemné mléčné čokoládě a dohromady tvoří perfektní duo.
Reese's oplatky s arašídovým máslem 42 g – křupavé oplatky jsou pokryté vrstvou jemného arašídového másla a zalité mléčnou čokoládou. Takovou pochoutku si nesmí nechat ujít žádný milovník sladkostí!
Luxusní karamelový popcorn Joe & Seph's obalený v mléčné čokoládě 63 g – exkluzivní záležitost a famózní chuťový zážitek. Firma Joe & Seph's přišla jako první s nápadem spojit čokoládu a popcorn do harmonické kombinace. Každá kulička popcornu je ručně obalená v polevě s příchutí slaného karamelu a pečlivě umístěná do košíčků z vysoce kvalitní mléčné čokolády.
Luxusní karamelový popcorn Joe & Seph's obalený v hořké čokoládě 63 g – Každá kulička popcornu je ručně obalená v polevě s příchutí slaného karamelu a pečlivě umístěná do košíčků z vysoce kvalitní hořké čokolády.
Karamelový pomazánkový krém Twix 200 g – úžasně jemná pomazánka chutná stejně jako oblíbená tyčinka Twix. Obsahuje malé kousky křupavých sušenek, které dokonale doplňují vláčnou a hladkou strukturu.
Čokoládové cookies Mars s kousky karamelu 162 g – oblíbená tyčinka Mars dostala podobu úžasně měkkých a vláčných sušenek v americkém stylu s extra porcí čokolády a kousky lahodného karamelu. Vsadíme se, že po téhle dobrotě se u vás doma jen zapráší.
Bláznivé bonbonky The Jelly Bean Factory – přichází svět neobvyklých a zábavných příchutí! Originální bonbonky Jelly Belly se ve světě těší velké popularitě, a proto tento jedinečný chuťový zážitek rozhodně nesmí v našem Kidboxeo chybět. Kdo si dá mandarinku, karibský kokos, karamelový popcorn, vanilku nebo mátový sorbet?
Křupavé bonbony Nerds s ovocnou příchutí – netradiční malé bonbonky s ovocnou příchutí. Dvě příchutě je možné si vychutnat zvlášť, nebo je mezi sebou libovolně mixovat.
Mléčná čokoláda Hershey's 43 g – tabulka extra jemné mléčné čokolády z nejznámější americké čokoládovnky má krémovou a jemnou chuť.
Kidboxeo – Když obyčejné dárky pro děti nestačí!