Zbrusu nová bedna pro Kafaře

Připravili jsme pro vás novinku v našich bednách, konkrétně je to Bedna pro kafaře, kterou ocení každý milovník kávy. A co v této naší bedně najdete? Samozřejmě tu nejkvalitnější kávu na našem trhu z kávových zrn Arabika. Tato zrna pocházejí z kávových plantáží nalézajících se v oblastech typických pro pěstování arabského kávovníku jako je například Sumatra, Tanzánie či Papua Nová Guinea. Jednotlivé kávy z celého světa jsou praženy v jedné tradiční české rodinné pražírně, která má více, než 20letou tradici.

Konkrétně zde najdete kávu Indonesia Sulawesi Kalossi, která je zpracovávaná speciálním polo-suchým procesem, který dodává kávě velice osobitou chuť. Má komplexní chuťový profil, díky metodě zpracování má plné, těžké tělo s nízkou aciditou a zemitými tóny. Další kávou v naší nabídce je Káva Kenya, což je jedna z nejlepších káv z celého světa. Má čokoládově-rybízovou chuť a je oblíbená hlavně pro svou vůni a příchuť, ve které je cítit kombinace ovocných a čokoládových tónů. Také v bedně naleznete kávu Papua New Guinea Sigri A grade, která je známá hlavně díky své sladké vůni a výjimečné chuti. Její výrazné aroma je typické pro svůj nádech exotických květin a čokolády. A poslední kávou

avšak ne posledním produktem v naší bedýnce je Káva Tanzania, která jak již samotný název napovídá, pochází z africké největší exportérské oblasti kávy, Tanzánie. Typickým rysem této africké kávy je delikátní vinná kyselost, střední až plné tělo s chutí s náznaky ovoce a čokolády a doplněna je výrazným a svěžím aroma.

Bedna pro kafaře

Bedna pro kafaře

Dalšími produkty jsou kávové speciality  čokoláda Rustic Coffee, ve které se skloubila stoprocentní arabika z Mexika a kvalitní tmavá čokoláda, která byla vyrobena v jedné z místních čokoládoven. Ke kávě samozřejmě nesmí chybět něco na zub a s čím lepším si kávu spojíte než s kvalitní čokoládou. A aby té čokolády nebylo málo, tak naším dalším produktem jsou kávová zrna v čokoládě, což jsou pečlivě pražená kávová zrna, ze 100% arabiky jsou a obalena jsou v tmavé čokoládě a kávovém prášku. Dále se můžete těšit z vynikající marmelády s kolumbijskou kávou. To je naprosto originální marmeláda složená z jablek a kávy z Kolumbie, tato kombinace dodává delikatese zcela ojedinělou chuť a kvalitu. V neposlední řadě zde také najdete tradiční výrobek, který jistě každý znáte. Jedná se o Mr.Brown Black Coffee, což je ledová káva, která je velice oblíbená pro svou chuť a kvalitu. Výrazná chuť  arabiky  s nízkým obsahem cukru a bez mléka umožňuje kofeinu dosáhnout vyšších účinků. A abyste měli jak kávu z naší bedýnky konzumovat, tak Vám přikládáme i speciální keramické šálky ve dvou barevných provedeních (jak bílé, tak černé). Tyto šálky jsou velice originální a stylové, neboť mají tvar a design tradičních zmačkaných plastových kelímků přesně takových, jaké je známe z automatů na kávu.

Do této bedýnky pro Kafaře jsme vložili veškeré svoje úsilí a s láskou a radostí Vám ji na míru stlučeme a pošleme. Proto neváhejte a objednávejte tento originální dárek pro milovníky kávy!

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!