Zbrusu nová bedna pro Kafaře

Připravili jsme pro vás novinku v našich bednách, konkrétně je to Bedna pro kafaře, kterou ocení každý milovník kávy. A co v této naší bedně najdete? Samozřejmě tu nejkvalitnější kávu na našem trhu z kávových zrn Arabika. Tato zrna pocházejí z kávových plantáží nalézajících se v oblastech typických pro pěstování arabského kávovníku jako je například Sumatra, Tanzánie či Papua Nová Guinea. Jednotlivé kávy z celého světa jsou praženy v jedné tradiční české rodinné pražírně, která má více, než 20letou tradici.

Konkrétně zde najdete kávu Indonesia Sulawesi Kalossi, která je zpracovávaná speciálním polo-suchým procesem, který dodává kávě velice osobitou chuť. Má komplexní chuťový profil, díky metodě zpracování má plné, těžké tělo s nízkou aciditou a zemitými tóny. Další kávou v naší nabídce je Káva Kenya, což je jedna z nejlepších káv z celého světa. Má čokoládově-rybízovou chuť a je oblíbená hlavně pro svou vůni a příchuť, ve které je cítit kombinace ovocných a čokoládových tónů. Také v bedně naleznete kávu Papua New Guinea Sigri A grade, která je známá hlavně díky své sladké vůni a výjimečné chuti. Její výrazné aroma je typické pro svůj nádech exotických květin a čokolády. A poslední kávou

avšak ne posledním produktem v naší bedýnce je Káva Tanzania, která jak již samotný název napovídá, pochází z africké největší exportérské oblasti kávy, Tanzánie. Typickým rysem této africké kávy je delikátní vinná kyselost, střední až plné tělo s chutí s náznaky ovoce a čokolády a doplněna je výrazným a svěžím aroma.

Bedna pro kafaře

Bedna pro kafaře

Dalšími produkty jsou kávové speciality  čokoláda Rustic Coffee, ve které se skloubila stoprocentní arabika z Mexika a kvalitní tmavá čokoláda, která byla vyrobena v jedné z místních čokoládoven. Ke kávě samozřejmě nesmí chybět něco na zub a s čím lepším si kávu spojíte než s kvalitní čokoládou. A aby té čokolády nebylo málo, tak naším dalším produktem jsou kávová zrna v čokoládě, což jsou pečlivě pražená kávová zrna, ze 100% arabiky jsou a obalena jsou v tmavé čokoládě a kávovém prášku. Dále se můžete těšit z vynikající marmelády s kolumbijskou kávou. To je naprosto originální marmeláda složená z jablek a kávy z Kolumbie, tato kombinace dodává delikatese zcela ojedinělou chuť a kvalitu. V neposlední řadě zde také najdete tradiční výrobek, který jistě každý znáte. Jedná se o Mr.Brown Black Coffee, což je ledová káva, která je velice oblíbená pro svou chuť a kvalitu. Výrazná chuť  arabiky  s nízkým obsahem cukru a bez mléka umožňuje kofeinu dosáhnout vyšších účinků. A abyste měli jak kávu z naší bedýnky konzumovat, tak Vám přikládáme i speciální keramické šálky ve dvou barevných provedeních (jak bílé, tak černé). Tyto šálky jsou velice originální a stylové, neboť mají tvar a design tradičních zmačkaných plastových kelímků přesně takových, jaké je známe z automatů na kávu.

Do této bedýnky pro Kafaře jsme vložili veškeré svoje úsilí a s láskou a radostí Vám ji na míru stlučeme a pošleme. Proto neváhejte a objednávejte tento originální dárek pro milovníky kávy!