• Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 25.3.2019
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ A STYLOVÉ DÁRKY PRO ŽENY? NAJDETE JE ZDE.

Americké sladkosti jsou v poslední době u nás v ČR velmi obíbené. Určitě není třeba zdůrazňovat, že chuť na sladké nebo na cokoliv lákavého a hříšně sladkého, měl jistě z nás každý. Jsou prostě chvíle, kdy tomu pokušení nemůžeme odolat a v některých případech jde o dokonce o takovou malou úchylku. Cukr samozřejmě je v menších dávkách tělu prospěšný, v tom větším nám ale může uškodit a to trvale. Ale nechceme zde rozebírat, jaký význam mají cukry pro naše tělo, ale spíše bychom chtěli přiblížit situaci, kdy si chceme zkrátka dát dokonalý tvarohový řez nebo vynikající francouzskou makronku, delikátní čokoládu nebo obyčejné gumové medvídky.

Jen malá část populace a to včetně dětí, se řadí na opačnou stranu barikády a chuť na sladké nevyhledávají, protože je zkrátka nepotřebují. Je pravda, že sladkosti do našeho pestrého jídelníčku nepatří, ale čas od času trochu zhřešit není vůbec na škodu. Některým dokonce čokoláda pomáhá při únavě a odbourání stresu, což je jistě velmi dobrá zpráva. Pokud si ji chceme dopřát a nijak se při tom neomezovat, měli bychom sáhnout po tmavé čokoládě se zvýšeným obsahem kakaa. Ale i tady je všude psáno, všeho s mírou.

Ale všechny jistě vždy při nákupu v supermarketu zaujme zboží, které se chlubí význačným obalem, který jak známo samozřejmě zboží jednoznačně prodává. Gumoví medvídci, čokoláda, pralinky, sušenky a mnohé další cukrovinky nás pak vtáhnou do svého světa a my se mnohdy nemůžeme od regálu ani odpoutat. K tomu všemu se přidá ještě všudypřítomná zvědavost a je vymalováno. Doma pak z nákupních tašek vybalujeme americké sladkosti jako cookies, což jsou výborné sušenky s různou příchutí, dokonalé pestrobarevné lentilky, které pod svou sladkou krustou ukrývají třeba různé druhy ořechů, nebo kvalitní a opravdu dobré čokoládové tyčinky třeba s karamelem. Na trhu se tak objevilo nepředstavitelné množství nejen amerických výrobků a to včetně těch sladkých, a my máme najednou hlavu jako škopek, protože si nemůžeme vybrat.

Do tohoto balíku sladkostí (nejen z Ameriky) ale musíme zařadit také světově známou Coca - Colu. Obsahuje totiž velké množství cukru a dlouhodobé užívání tohoto nápoje může přivodit obezitu. Někdo tomu nevěří, ale je to fakt. A když se k tomu přidá ještě sport zvaný "gaučink", můžeme být za pár měsíců jako koule.

Mnozí z nás si ale nedovedou představit nedělní kávu bez dokonale voňavé buchty nebo koblihu. Je to také hříšná sladkost a někteří jedinci si tyto dobroty dopřávají i přes týden, třeba jako rychlou snídani. Do našich kuchyní tak vstoupily i světové recepty, které zde rychle zdomácněly a tak pojem brownies, cookies nebo cheesecake už není tajemno. I velice známá kobliha, která si získala srdce domácích mlsounů má své sourozence také v Americe. Tady je kobliha známá pod názvem donut, jelikož má díru uprostřed a může být s různou polevou. Je ovšem bez náplně a první zmínky o dokonalých donutech byly již v polovině 19. století.

Řešit třeba stres jídlem nebo sladkostmi v jakékoliv podobě ovšem není řešení. Ani americké sladkosti nejsou bez kalorijí, takže s mírou J Jsou mezi námi jedinci, kteří se v takových situacích dokonce přejídají a nevědomky tak ubližují sami sobě. V takovém případě je lepší řešení vzít svou kamarádku raději do kina na bezva komedii nebo stres vyhnat z těla ven sportem či návštěvou finské sauny. Ta uvolňuje nejen svaly ale i mysl.

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Na poslední chvíli mi moc Manboxeo pomohl s typem na dárek k Vánocům. Po svižné komunikaci mi bylo zboží ihned zhotoveno a připraveno k osobnímu odběru. Chtěl bych moc poděkovat týmu, za Vaší ochotu a záchranu. S boxem jsem byl moc spokojenej, výborný nápad a sranda při otevíraní. Druhé straně se dárek také moc líbil. Děkuji a přeju Vám bohatou výrobu a spokojenost zákazníků v roce 2019.
5 z 5
In der letzten Minute hat mir Manboxeo mit dem Weihnachtsgeschenk geholfen. Nach schneller Kommunikation war meine Bestellung bereit zum Abholen. Ich würde mich gerne bei dem Team bedanken, dass sie mich gerettet haben. Mit der Kiste war ich sehr zufrieden, gute Idee und Spaß bei dem Öffnen. Der anderen Seite hat das Geschenk auch gefallen. Danke und ich wünsche Ihnen viele Bestellungen und zufriedenen Kunden im Jahr 2019.
5 z 5
Sehr gutes Verhalten vom Anfang bis zum Ende. Von der Überschaubarkeit der Seiten bis zur Lieferung. Es ist eine gute Wahl eines Geschenkes und dank der großen Auswahl der angebotenen Kisten wird sich wirklich jeder für jeden etwas aussuchen können.
  • + große Auswahl der "Kisten"
  • + tolles Geschenk
  • + schnelle Bearbeitung der Bestellung
  • + übersichtliche Seiten