DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek pro tátu

Každý rok nový dárek pro tatínka

Jestliže sháníte originální dárek pro tátu k narozeninám, ze kterého by měl opravdu velkou radost, měli byste také zapojit svou fantazii. Tradiční ponožky nebo sada na holení je sice praktický dárek, ale je příliš obyčejný a nudný. Chce to něco originálního a netradičního, něco, co by jej doslova zvedlo ze židle. Mnozí mohou namítat, že pokud nic nevymyslí, je tady vždycky řešení v podobě dárkového koše. Tohle ale také není nijak originální a už vůbec ne nejlepší. Proto to chce nějaký vtipný a zároveň originální dárek pro otce k narozeninám, nebo to může být rovněž skvělý dárek ke dni otců.

 

Vybrat dárek

 

Dárek k narozeninám pro tátu

Firma Manboxeo má pro takovou situaci skvělé řešení. Můžete si vybrat buď dřevěnou bednu s páčidlem, nebo betonovou cihlu s kladivem. Že to zní poněkud zvláštně? Že přece nebudete dávat tatínkovi nějakou dřevěnou bednu? Chyba! Tyto dřevěné boxy jsou v podstatě dárkové koše, jen v jiném, lepším a originálnějším balení, navíc v sobě ukrývají delikatesy z celého světa, takže vybírat můžete bedny pro pivaře, pro milovníky grilování nebo sladkých dobrot. Takže stačí znát vkus oslavence a můžete se těšit na jeho překvapený výraz. Ideální originální dárek k 50 pro otce je také zmíněná cihlička, ve které je zalitý poukaz na výběr zboží v příslušném obchodě. Vybírat můžete dle zálib oslavence, například poukázku pro cyklisty, hokejisty nebo motorkáře.  Tato volba dárku je vhodná pro ty, co si opravdu nevědí rady nebo spíš chtějí překvapit něčím výjimečným, nápaditým a originálním.Dárek k 50 pro otce musí být unikátní, když jde o takové jubileum. Na stránkách firmy Manboxeo najdete vždy takový dárek pro tatínka, který bude nejen originální, ale také jedinečný svým obalem a zejména rozbalováním. Firma Manboxeo přináší zcela něco nového a také velmi úspěšného. Člověk tak může vybrat nejlepší dárek pro tátu, který je milovník dobrého pití nebo si dá delikatesy z Francie či Španělska, ale bude jistě nadšený i z dárkového poukazu, který se ukrývá v malé cihličce, kterou musí rozbít, aby se dozvěděl, co že to vlastně dostal. 

Let balónem nebo šachy? Originální dřevěná bedýnka je to pravé!

Dárek pro otce je také možné pořídit dle finančních možností. Netradičnost dřevěných boxů je originální a jako nápad je to také velmi zajímavý dárek. Ale i děti rády svým rodičům dávají dárky. Podle možností dnešního dítěte může být dárek brnkačka nebo naopak ta nejtěžší věc na světě. Nikdo neočekává, že tatínkovi darují děti nejnovější typ mobilu. Naopak nejcennější v této době je společně strávený čas. Děti mohou svého otce pozvat na svůj sportovní zápas či na společné házení frisbee do parku, hraní šachů, společné kopnutí do balonu, zápas domácí fotbalové nebo hokejové soutěže nebo si mohou jen tak zaběhat v parku. Pokud jako dárek pro tatínka děti chtějí mermomocí řešit nákupem dárku, může to být klidně jen otvírák nebo třeba jemná francouzská paštika nebo také kvalitní švýcarská čokoláda. Každopádně to budou dárky z lásky.


Když docházejí nápady

Když sháníte například dárek pro tátu k 60, jistě chcete oslnit. Klasické dárky jsou nudné a nemají takový náboj, který by nejen oslavence pořádně rozpálil. Díky uspěchané době si člověk navíc uvědomuje, že čas neúprosně letí a rodiče má jen jedny, a tak dárek pro tatínka k narozeninám nebo dárek ke dni otců musí splňovat všechna očekávání. A ani v případě, že docházejí nápady, neházejte flintu do žita, protože naším darem uschovaným v dřevěné bedně svého tátu rozhodně překvapíte, pobavíte a stoprocentně rozradostníte. Je-li Váš otec pánem, který dbá na svůj zevnějšek a na své hygienické návyky, darujte mu bedýnku pro muže HYGIÉNA. Miluje-li Váš otec chytání ryb či trampování v přírodě, nadělte mu Bednu pro rybáře nebo Bednu pro golfistu. Žádný z otců pak neohrne svůj nos  ani nad některou z originálních dřevěných bedýnek, jako je Bedna pro gurmána, Bedna s chilli či Bedna plná sladkostí. Tyto bedýnky mají jednoduše šmrnc a jsou hitem nejen jako dárek k narození dítěte pro otce.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde