Originální Dárek pro Tatínka

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 

Každý rok nový dárek pro tatínka

Syny a dcerami zůstáváme po celý život. Dárek pro našeho tátu řešíme každý rok, ale jak být stále v dnešní době obrovského množství darů originální? Jak stále přinášet něco nového a přitom neobyčejného a výjimečného? Je to vůbec v dnešní uspěchané a přetechnizované době ještě možné?

Dárek se liší dle vašeho věku, ale i otcova věku, od pozvání na hraní fotbálku za domem přes koupi lístku na MS ve fotbale, až po pravidelné návštěvy spojené s hraním si s vnoučaty či dokonce pravnoučaty.

 

Vybrat dárek

 

 

Náctiletý věk: nevydělávám příliš, tak co mám tedy pořídit?

Dle Vašich finančních možností dnešního dítěte může být dárek brnkačka nebo naopak ta nejtěžší věc na světě. Nikdo neočekává, že tatínkovi dáte nejnovější typ mobilu. Naopak nejcennější v této době je společně strávený čas. Pozvěte svého otce na svůj sportovní zápas, či na společné házení frisbee do parku, hraní šachu, společné kopnutí do balónu, zápas domácí fotbalové nebo hokejové soutěže či si jděte spolu zaběhat. Pokud jako dárek pro tatínka chcete mermomocí řešit nákupem čehosi, jděte po svých možnostech. Otce rozhodně nikdy nebude žádný dar mrzet a naopak bude vždy rád, že je od vás. Klidně kdyby to byl otvírák na pivo či jeho oblíbená značka whiskey v klasické bedně od whiskey. Takovéto dva typy dárků určitě potěší a vy je snadno seženete a zakoupíte na našem webu. Darujte tedy svému otci Bednu pro pivaře nebo Bednu pro whiskaře a dopřejte mu jeho oblíbenou věc uschovanou v neobvyklém a originálním balení.

Dospělý věk: vydělávám, ale docházejí mi nápady

V tomto věku můžeme svým tatínkům pořídit téměř cokoliv. Pravda je, že je potřeba v předešlé větě klást důraz na slůvko téměř, jelikož v dnešní době peněz cokoliv koupit nelze. A právě kvůli dnešní uspěchané době si stále neuvědomujeme, že nejlepším darem přetrvává společně strávený čas. Pořiďte třeba bouračku či vrak nějakého velice starého auta nebo motocyklu a vraťte mu se svým otcem společně znovu život. Není lepší dárek než čas, který tráví se svým dítkem možno i vnoučaty Tento typ daru je ovšem vhodný spíše pro syny svých otců. Vy, dcery, však neházejte flintu do žita, protože naším darem uschovaným v dřevěné bedně svého tátu rozhodně překvapíte, pobavíte a stoprocentně rozradostníte. Je-li Váš otec pánem, který dbá na svůj zevnějšek a na své hygienické návyky, darujte mu bedýnku pro muže HYGIÉNA. Miluje-li Váš otec chytání ryb či trampování v přírodě, nadělte mu Bednu pro rybáře nebo Bednu pro golfistu. Nebo je-li Váš tatínek vášnivým hráčem pokeru, rozhodně s otevřenou náručí přivítá Bednu s autokosmetikou. Žádný z otců pak neohrne frňák ani nad některou z krabic Bedna pro gurmána, Bedna s chilli či Bedna pro mlsouna. 

Trvalá pravda v této oblasti zůstává, že pozvání na sportovní akci rozhodně otec neodmítne. Je spoustu možností na jakou sportovní událost svého otce pozvat. Pravdou ovšem zůstává, že spousta tatínků si rádo udržuje svou kondici různými sportovními aktivitami, ať už se jedná o rekreační provozování fotbalu s přáteli či o hraní stolního tenisu nebo snad pravidelného docházení do posilovny. Chcete-li svého tátu jedinečně podpořit v jeho zapálení pro udržení fyzičky, tak máme právě pro Vás ideální dárek pro tatínka. Darujte mu Bednu pro fitkaře.

Nebo Vás spíše zajímá dárek pro dědu?

 

Vybrat dárek

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doprava zdarma

Vybranou dřevěnou bednu, betonovou cihlu či jakýkoliv dárkový set Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím do 1-2 pracovních dní po celé ČR.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Zábava při páčení bedny.
  • + Rychlé vyřízení objednávky
  • + Obdarovaný si páčení užil
  • + Delikatesy uvnitř byly vynikající
  • + Boxeo pak poslouží i jako dekorativní úložný prostor, zdařilé provedení
5 z 5
Super kvalita, perfektni vyber, krasne fotky na bedne, moznost venovani, precizni zpracovani, naprosta spokojenost, muzu jen doporucit.
5 z 5
Piva z Bedny pro pivaře byly vynikající. Nejvíce máme radost z chladících půllitrů, ve kterých lahodný mok vydrží opravdu dlouho studený.
  • + Trvanlivost piv
  • + Výběr piv
  • + Chladící půllitr
Fotka na bednu


Na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii! Nahrajete ji v košíku..