Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
🔥 Vylepšete váš dárek 🔥 získejte slevový kód 👉 na vylepšení zdarma ✅  více zde🔥Vylepšete váš dárek 🔥 
👉 Získejte slevový kód
✅ na vylepšení zdarma ✅ 
více zde

Dárky na Vánoce

darek-pro-muze

Vybrat dárek

 

Také si vždy lámete hlavu s tím, co dáte svým blízkým na Vánoce? Chcete, aby to bylo něco originálního, ale zároveň praktického? Nechcete, aby to byly zas jen ponožky, kosmetika nebo nějaká záležitost, která nikoho nepotěší, spíše naopak urazí? Tak potom jste na správné adrese, neboť vám poradíme, jak vybrat ty nejlepší vánoční dárky.

                                                      

S mužskými tipy na vánoční dárky je to něco složitější neboť ty pokavaď něco potřebují, tak si to hned koupí a nečekají, než jim to na Vánoce přinese ježíšek. Nejčastěji by je potěšila nějaká elektronika, ale tu si většinou nejlépe vyberou oni sami. Proto to chce něco originálního, co je pod stromečkem opravdu překvapí. Je sice hezké, že jsou vánoční dárky zabalené v balicím papíru s velkou mašlí, ale jak samy dobře víte, není to zrovna dvakrát mužská záležitost. Chce to vymyslet něco mužského, co bude ale zároveň praktické a navíc u toho bude moct ukázat muž svou sílu. Pokud hledáte něco takového, tak už nemusíte neboť dřevěné bedny Manboxeo mají v sobě všechny tyto atributy.

 

Vybrat dárek

 

Jedná se o precisně stlučené dřevěné bedýnky, ve kterých najdete jedinečné výrobky, které sednou perfektně jakémukoliv muži. Největší plus celého dárku je to, že si bednu musí muž sám vypáčit páčidlem, které je samozřejmě součástí balení. Výhodou tohoto produktu je hlavně to, že si můžete vybrat z několika typů beden, podle toho co má váš muž nejraději. Je li vášnivým rybářem, nejspíše ocení Bednu pro rybáře nebo je to spíše velký jedlík a má rád sladké, pak bychom doporučili Bednu pro gurmána či mlsouna. Nechybí samozřejmě ani Bedna pro pivaře, whiskaře, sportovce a mnoho dalších.

Nejde ale jen o jedinečný produkt, který potěší na Vánoce každého muže. Jde především o zážitek, který si z rozbalování bedny odnese. Představte si, že jste po štědrovečerní večeři, kdy se každý nacpe k prasknutí, potom se všichni odvalíte ke stromečku a muž najednou spatří dřevěnou stlučenou bednu pod stromečkem spolu s páčidlem. Věřte, že ho to rázem probere a jako správný muž dobyvatel se do bedny začne dobývat, až dřevo praská na celou místnost. To vám zaručeně zpestří celé Vánoce a každý mu bude vánoční dárek závidět!  Manboxeo – když obyčejné vánoční dárky nestačí…

Přestaňte vybírat dárky podle toho, co by se vám osobně líbilo, ale zkuste se zamyslet, co by dotyčnému udělalo největší radost. Také si položte otázku, co jste mu dali minulý rok, aby to nebyl ten samý dárek pořád dokola. Vybíráte-li vánoční dárek pro ženu, tak zde to nebude příliš těžké. Žena ocení ledacos, co se týče krásy, módy či jejích koníčků. Jediné co by se jí nemuselo líbit, by mohlo být něco do domácnosti, neboť to není jen hospodyňka, ale především dáma, která chce dostat také něco více osobního, co jí bude vystihovat. Pokud je ovšem její největší zálibou vaření, určitě ocení nějakého pomocníka do kuchyně v podobě hrnců, vařečky či mixéru. Ve většině případů však ženy ocení, když je jejich vánoční dárek oblíbený parfém, voňavá sůl do koupele, nebo pokud jsou to vášnivé sportovkyně, tak i jakékoliv sportovní vybavení.

                                                                     final_web

Každý rok pracně přemýšlíte, co k Vánocům byste koupili pro členy rodiny a pro své přátele? Najít perfektní vánoční dárek někdy trvá, ale na jeho originalitě si zakládáte? Vyberte dárek k Vánocům u nás, ať už volíte pro ženy nebo muže. K dispozici je tu hned několik variant. Velmi oblíbené jsou dřevěné bedny se zajímavým obsahem, který si vyberete z nabídky. K takové bedně patří páčidlo, pomocí kterého se musí obdarovaný dostat dovnitř. Navíc můžete takové vánoční překvapení povýšit, protože na bednu lze umístit fotku, v případě narozenin třeba i číslo. Další super tip na dárek na Vánoce je betonová cihla, ve které se ukrývá poukázka. Tu musí oslavenec rozbít pomocí kladiva, jinak by nezjistil, na co přesně dostal. Opět lze provedení ozvláštnit – můžete si vybrat zlatou cihlu, a opět volíte z mnoha nabídek - například je tu cihla pro cyklisty, gentlemany nebo třeba pro golfisty. K cihle i boxu je mimo jiné přiloženo i přání.

Vybrat dárek