Dárkové bedny s páčidlem

Filtrovat

Dřevěná dárková bedna s páčidlem pro muže

Určitě se mnozí alespoň jednou ocitli v situaci, kdy si nevěděli rady, jakým dárkem obdarovat své blízké, zejména pokud jde o muže. Většinou nic nechtějí nebo mají jinou představu o dárku. Každý by chtěl být originální, protože radost oslavence z takového dárku je pak tou největší odměnou za snahu. Někdy celou situaci dobře vyřeší dárkové koše, které jsou stálicí na trhu, ovšem jsou poněkud nudné a až příliš obyčejné. Zkuste to trochu jinak! Zkuste dřevěné bedny s páčidlem, které budou opravdovým překvapením nejen pro samotného oslavence. Dárková dřevěná bedna s překvapením a páčidlem bude totiž nejen dárkem, ale také zábavou. Muž se musí pomocí páčidla dostat do bedny, aby si svůj dárek zasloužil a dozvěděl se, co to vlastně v boxu je.Možná se může zdát, že bedna s páčidlem s víkem hned povolí, ale věřte, že na nějakou chvíli oslavence zabavíte. 

Originální dárek

Dřevěná bedna s páčidlem je netradiční dárek, který si ovšem ihned získal sympatie mnoha lidí, a to nejen oslavenců. Dárky všeobecně jsou vyjádřením toho, jak si dotyčného vážíme. Dárková dřevěná bedna s překvapením tak může být tím pravým, i když se někomu může zdát, že dřevěný box zní poněkud netradičně, ale určitě zajímavě.  A co se v ní vlastně skrývá? Oslavenec najde perfektní dárkový set pro muže, který ovšem vybíráte sami z široké nabídky. Bedna pro muže tak může být například pro pivaře, pro gurmána, ale i pro milovníka whisky či jiného chlapského pití. Takové dárkové balení whisky, moravského vína nebo venezuelského rumu jistě potěší každého muže. Ovšem tyto dárkové bedny pro muže mohou skrývat nejrůznější dobroty z různých koutů světa, které u nás mnohdy ani nejsou k sehnání. Výborné jsou francouzské paštiky, šťavnaté je hovězí maso s příchutí černého pepře a jiné delikatesy jsou doslova gurmánským zážitkem. Ovšem i taková bedna pro kafaře je dokonalým dárkem pro všechny milovníky kávy, protože třeba zrnková káva Arabica Mexico Organic je neobvyklá tím, že se pěstuje ve výšce 1000 metrů nad mořem a jak je známo, vyšší poloha plantáží má vliv na specifické aroma této skvělé kávy. Kromě toho je samotná dárková bedýnka s překvapením a páčidlo z kvalitního materiálu, v moderním a stylovém provedení, takže zaujme už na první pohled.Originalitu jim také přidává osobní vzkaz nebo nějaká fotografie, která může připomenout báječné chvíle s rodinou. Dárkový box pro muže tak může být skvělým řešením, jak pořídit dárek i na poslední chvíli.

Dárek na poslední chvíli?

A co když si vzpomenete na dárek téměř na poslední chvíli? I tak jsou dárkové dřevěné bedýnky s překvapením pro muže k dispozici, protože u nás je zákazník na prvním místě a dáváme si záležet na rychlé expedici. Kromě toho u nás máte dopravu zdarma. Pokud byste naopak přemýšleli více dopředu, je možné si objednat krabice pro muže na konkrétní datum a mít tak jistotu, že je vše zařízené. U nás jsou dárky připravovány s péčí a vždy máme radost, že se nápad s dárkovými bedýnkami s překvapením líbí. Navíc lze u nás pořídit také jiný netradiční dárek a to v podobě originální cihličky, která po rozbití ukrývá dárkový poukaz na zboží ve vybraném obchodě. Je to řešení v případě, že stále ještě tak trochu přemýšlíte o vhodném dárku a nejste zcela přesvědčeni, že bedna s páčidlem bude to pravé. Cihlička s dárkovým poukazem může vyřešit vaši nerozhodnost. Dárek pro motorkáře, který si tak může sám vybrat vkusné oblečení nebo náhradní díly na svůj harley. Je-li ale muž sportovní fanoušek, který miluje fotbal, může být tato poukázka na nákup nových kopaček a sportovního oblečení, ale muž může být také veliký fanda určitého sportovního klubu a tak se mu jistě bude takový dárek hodit.

Bedna? Cihla?

Ano proč ne! Nemusí být dárky jen v podobě drahých mobilních telefonů, bonboniér, co kazí zuby, nechtěných parfémů nebo oblečení, které bude ležet na dně skříně. Dřevěné bedny s páčidlem nebo také cihly s poukazem, na které si oslavenec bude muset vzít i kladívko, jsou netradičním, ale velmi originálním dárkem, na který si můžete nechat vytisknout fotografii nebo jiný osobní vzkaz.  Vylepšit tak dřevěné boxy je  naprosto ideální varianta. Za kvalitu u nás ručíme, tak zkuste být originální právě tímto způsobem. Přijďte nebo nám napište a přesvědčte se o našich kvalitních službách a dokonalých netradičních dárcích, které udělají nejen oslavenci velkou radost. Tak hurá za originalitou.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde