Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 8.7.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 7.7.2020
  • Zvolte si datum doručení
🌴 letní rumobraní 🌴 70 % sleva na vylepšení rumových beden 🥃   zjistit více🌴  Letní rumobraní 🌴 
70 % sleva na vylepšení
🥃 rumových beden  🥃 
zjistit více

Dárkové bedny s páčidlem

Nejoblíbenější bedny

Dřevěné dárkové bedny s páčidlem pro muže

Sehnat dárek je někdy skutečně obtížné, i když problém možná často začíná už u samotného vymyšlení, co vlastně koupit. Každý by chtěl být originální, protože radost oslavence z takového dárku je pak tou největší odměnou za naši snahu. Někdy celou situaci dobře vyřeší dárkové koše, ovšem Vám se nelíbí známé a tradiční provedení, kdy jsou věci v košíku obalené celofánem a vše je hned vidět? Zkuste to trochu jinak! Pro takové situace je tu bedna pro chlapy. Dárková dřevěná bedna s páčidlem 20x20 bude totiž nejen dárkem, ale také zábavou. Muž se musí pomocí páčidla dostat do bedny, aby si svůj dárek zasloužil! Možná se může zdát, že dřevěná bedna s víkem hned povolí, ale věřte, že na nějakou chvíli oslavence zabavíte. A co se v ní vlastně skrývá? Oslavenec najde perfektní dárkový set pro muže, který ovšem vybíráte sami z široké nabídky. Dárek v bedně tak může být například pro pivaře, pro gurmána, ale i pro milovníka whisky. Dárkové bedny pro muže mohou skrývat nejrůznější dobroty z různých koutů světa, které u nás mnohdy ani neseženete. Kromě toho je samotná bedna a páčidlo z kvalitního materiálu, v moderním a stylovém provedení, takže zaujme už na první pohled.

A co když si vzpomenete na dárek téměř na poslední chvíli? I tak jsou bedýnky pro muže k dispozici, protože pro nás je zákazník na prvním místě a dáváme si záležet na rychlé expedici. Kromě toho u nás máte dopravu zdarma. Pokud byste naopak přemýšleli více dopředu, je možné si objednat krabice pro muže na konkrétní datum a mít tak jistotu, že je vše zařízené.

Chtěli byste krabici nějak upravit nebo vylepšit? Je možné dát na bednu například 3D čísla, takže pokud bude dárkem k narozeninám, je to naprosto ideální varianta. Kromě toho ovšem můžete ozdobit bednu například fotkou či srdíčky. Za kvalitu u nás ručíme, tak zkuste být originální právě tímto způsobem.