DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 6.12.2021

Dárkové bedny s páčidlem

Filtrovat

Dřevěná dárková bedna s páčidlem pro muže

Určitě se mnozí alespoň jednou ocitli v situaci, kdy si nevěděli rady, jakým dárkem obdarovat své blízké, zejména pokud jde o muže. Každý by chtěl být originální, protože radost oslavence z takového dárku je pak tou největší odměnou za snahu. Zapomeňte na dárkové koše, nudné balíčky v celofánu nebo ohranou kolínskou. Zkuste to trochu jinak! Dárková bedna s páčidlem bude překvapením nejen pro samotného oslavence. 

Dřevěná bedna s překvapením a páčidlem bude totiž nejen dárkem, ale i zábavou. Muž se musí dovnitř probojovat pomocí páčidla, aby si svůj netradiční dárek zasloužil a dozvěděl se, co to vlastně v boxu je. Možná se může zdát, že dárková bedna s páčidlem hned povolí, ale opak je pravdou. Dárkové bedny pro muže jsou zatlučené opravdu poctivě, takže věřte, že na nějakou chvíli oslavence zabavíte. 

Originální dárek

Dřevěná bedna s páčidlem je netradiční dárek, který si ihned získá sympatie všech přítomných. Dárky všeobecně jsou vyjádřením toho, jak si dotyčného vážíme. I když se někomu může zdát, že bedna jako dárek zní poněkud zvláštně, můžete si být jistí, že zcela vybočí ze všech nudných a nezajímavých dárků.  

A co se v ní vlastně skrývá? Obsah vybíráte sami z široké nabídky. Bedna pro muže tak může obsahovat například set pivních speciálů, gurmánské speciality, lahodnou whiskey nebo zahraniční sladkosti. I takové dárkové balení kvalitní čokolády, moravského vína nebo venezuelského rumu jistě potěší nejednoho muže. Dárkové boxy pro muže mohou skrývat také nejrůznější dobroty z různých koutů světa, které u nás mnohdy ani nejsou k sehnání.

 V nabídce nechybí ani bedna pro kafaře plná kvalitní kávy typu Arabica i Robusta se spoustou báječných kávových delikates, bedna s luxusní americkou autokosmetikou Meguiar’s nebo bedna se vším, co je potřeba pro pěstěný plnovous. . Kromě toho je samotná bedna pro chlapya páčidlo z kvalitního materiálu, navíc v moderním a stylovém provedení, takže zaujme už na první pohled. Originalitu jim také přidá osobní vzkaz, motiv, srdíčka nebo nějaká fotografie, která může připomenout báječné chvíle s rodinou. Vše můžete přidat jednoduše v košíku. Dárkový box pro muže tak může být skvělým řešením, jak pořídit dárek i na poslední chvíli.

Dárek na poslední chvíli?

A co když si vzpomenete na dárek téměř na poslední chvíli? I tak je taková skvělá bedýnka pro muže k dispozici, protože u nás je zákazník na prvním místě a dáváme si záležet na rychlé expedici. Kromě toho u nás máte dopravu zdarma. Pokud byste naopak přemýšleli více dopředu, je možné si objednat dárkovou bednu pro muže na konkrétní datum a mít tak jistotu, že na dárek nezapomenete. U nás jsou dárky připravovány s péčí a vždy máme radost, že se nápad s dárkovými bedýnkami s překvapením líbí. 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde