AKCE DNE 🔥 Sleva 20 % na prémiové boxy Beerboxeo 🍺 a Loveboxeo💝. Pivo, lásku a lásku k pivu najdete 👉 ZDE
Darkove-bedny-s-pacidlem-darek-pro-muze.jpg

Bedny s páčidlem

Dárek pro muže

Bedny s páčidlem

Bednou s páčidlem darujete hned 4 dárky v jednom:

1. Neopakovatelný zážitek z otevírání dárku páčidlem
2. Unikátní obsah přesně podle chutí a vkusu obdarovaného
3. Osobní vzkaz zdarma s přáním, vyznáním nebo poděkováním
4. Bednu, kterou lze využít spoustou způsobů

Poctivě zpracovaná dřevěná bedna zatlučená hřebíky a k tomu páčidlo. To už je pořádná výzva pro každého muže! Po zábavném vypáčení pak obdarovaný uvnitř najde prémiový obsah přesně podle svého vkusu, ať už se jedná o pivního nadšence, nenasytného masožravce nebo třeba trpělivého rybáře.

Filtrovat
159 produktů

Dřevěná dárková bedna s páčidlem pro muže

Určitě se mnozí alespoň jednou ocitli v situaci, kdy si nevěděli rady, jakým dárkem obdarovat své blízké, zejména pokud jde o muže. Každý by chtěl být originální, protože radost oslavence z takového dárku je pak tou největší odměnou za snahu. Zapomeňte na dárkové koše, nudné balíčky v celofánu nebo ohranou kolínskou. Zkuste to trochu jinak! Dárková bedna s páčidlem bude překvapením nejen pro samotného oslavence. 

Dřevěná bedna s překvapením a páčidlem bude totiž nejen dárkem, ale i zábavou. Muž se musí dovnitř probojovat pomocí páčidla, aby si svůj netradiční dárek zasloužil a dozvěděl se, co to vlastně v boxu je. Možná se může zdát, že dárková bedna s páčidlem hned povolí, ale opak je pravdou. Dárkové bedny pro muže jsou zatlučené opravdu poctivě, takže věřte, že na nějakou chvíli oslavence zabavíte. 

Originální dárek

Bedna s páčidlem Manboxeo

Bedna s páčidlem Manboxeo

Dřevěná bedna s páčidlem je netradiční dárek, který si ihned získá sympatie všech přítomných. Dárky všeobecně