Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
🔥 Vylepšete váš dárek 🔥 získejte slevový kód 👉 na vylepšení zdarma ✅  více zde🔥Vylepšete váš dárek 🔥 
👉 Získejte slevový kód
✅ na vylepšení zdarma ✅ 
více zde

Dárkové truhly pro ženy se zámečkem a pilkou

Dárkové truhly pro ženy se zámečkem a pilkou

Nejoblíbenější truhly

Dárkové truhly pro ženy se zámečkem a pilkou

Říká se, že vymyslet dárek pro ženu je snadné, protože můžete vybírat z širokého sortimentu kosmetiky, zkrášlovacích procedur nebo třeba oblečení. Tyto možnosti ovšem nepatří mezi ty nejnápaditější, protože je využívá mnoho lidí. Pokud chcete dárek pro partnerku, maminku, sestru nebo třeba kamarádku pojmout úplně jinak, určitě by Vaši situaci mohl vyřešit dárkový box pro ženy. A co se v takovém boxu může skrývat? Nejlepší na tom je, že možností je opravdu široká škála – pokud oslavenkyně miluje sladkosti, může být bedna plná dobrot. Pokud si potrpí spíše na dobré likéry, můžete pro ni vybrat například truhlu s Baileys a dobrotami k němu, a mnoho dalšího.

Bedna pro ženy vypadá elegantně, její provedení je moderní a navíc má naprosto výjimečný obsah. Na truhly s pilkou si můžete nechat udělat 3D čísla nebo srdíčka a fotky, čímž uděláte celý dárek ještě zajímavější, a také budete mít přáníčko pro oslavenkyni zdarma.

Manboxeo pro ženy – i pod takovým názvem můžete naše truhly pro ženy najít. Stejně jako si pánové mohou vypáčit svou krabici s překvapením, mohou si dámy užít svůj dárek v podobě truhly se zámečkem a pilkou. Po rozbalení truhly přijde touha zjistit, co se skrývá uvnitř, ale nebude to tak jednoduché. Obdarovaná se bude muset nejprve pomocí indicií dopátrat číselného kódu k zámečku. Pokud kód nerozluští, tak přijde na řadu pilka. Buďte si jisti, že je zábava alespoň na nějakou chvíli zajištěna!

Damboxeo dárkové truhly potěší milovnici kosmetiky, vína, čokolády, vonných svíček či tyčinek, ale najdete i truhly pro gurmánky nebo třeba fitkařky. Stačí si jen uvědomit, co má žena ráda, čemu se ve svém volném čase věnuje a určitě objevíte tu správnou bednu plnou věcí přímo pro ni. Originalitě se meze nekladou, tak proč vybírat jen běžnou kosmetiku v drogerii nebo shánět nějaké oblečení, u kterého si ani nemůžete být jisti, že jí padne? Tímto dárkem určitě zabodujete!