Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Dárkové truhly pro ženy se zámečkem a pilkou

Dárkové truhly pro ženy se zámečkem a pilkou

Nejoblíbenější truhly

Dárkový box pro ženy se zámečkem a pilkou

Vymyslet dárek pro ženu není zase tak složité, jak se zdá. Dárek v podobě kosmetického balíčku, módních doplňků nebo třeba jen dokonalého čokoládového dortu přináší radost a úsměv na tváři každé ženě. Ovšem tyto varianty dárku nepatří zrovna mezi ty originální.  Pokud chcete originální dárek pro ženu, dárek pro partnerku, maminku, sestru nebo třeba kamarádku, je třeba zapojit fantazii a pojmout dárky úplně jinak. Chce to především nápad, jak ženu překvapit a zároveň jí vykouzlit úsměv na tváři.

Situaci může vyřešit i dárkový box pro ženy

Všem dobře známé dárkové koše, které jsou zabaleny do tradičního celofánu, mají sice nějakou úroveň a mohou oslavencům udělat radost, ale jsou až příliš obyčejné a nudné. Firma Manboxeo přišla s nápadem, jak vylepšit takové dárkové koše, které budou upoutávat pozornost a zvědavost všech přítomných. Dárkový box pro ženy Damboxeo v podobě kouzelné truhličky je originálním řešením nejen pro dárek k narozeninám pro ženu. A co se v takovém boxu může skrývat? Nejlepší na tom je, že možností je opravdu mnoho, a tak velmi záleží na tom, co má oslavenkyně ráda. Pokud miluje sladkosti, může to být dárková truhla plná dobrot. Pokud si potrpí spíše na dobré likéry, můžete pro ni vybrat například truhlu s krémovým likérem Baileys a světovými delikatesami. Je-li žena milovnicí kávy nebo čaje, mohou dárkové truhličky obsahovat vybrané druhy těchto pochutin, a tím si oslavenkyně nejen rozšíří obzory v přípravě dokonalé kávy, ale společně s přáteli si ji také vychutná. Veškeré kávové speciály, které jsou ukryty v boxu pro ženy, pocházejí z kávových plantáží nalézajících se v oblastech typických pro pěstování arabského kávovníku. Například odrůda Sidamo patří k nejlepším kávovým zrnům na světě. Má lehce oříškovou chuť a květinové aroma s příchutí vína. Vše se může ještě umocnit delikátní marmeládou z jablek a kolumbijské kávy, takže klasická snídaně ve dvou se rázem může změnit v tu nevšední.

Originalita se cení

Tyto prémiové truhly Damboxeo pro ženy jsou také zvláštní tím, že jako součást balení je k nim přibalena malá ruční pilka, kterou musí přepilovat malý zámeček, aby se dostala dovnitř a zjistila, co že to vlastně dostala. Na truhly s pilkou si můžete nechat udělat 3D čísla nebo srdíčka a fotky, čímž uděláte celý dárek ještě zajímavější, a také budete mít přáníčko pro oslavenkyni zdarma. Je to vhodný dárek k výročí pro ženu, dárek k 50. narozeninám pro ženu, ale také dárek k promoci pro ženu.

Truhla s překvapením

Originální nápad v podobě truhliček pro ženy jistě zaujme svým zpracováním a netradičností. 

Manboxeo pro ženy – i pod takovým názvem můžete naše truhly pro ženy najít. Stejně jako si pánové mohou vypáčit svou krabici s překvapením, mohou si dámy užít svůj dárek v podobě truhly Damboxeo se zámečkem a pilkou. Po rozbalení truhly přijde touha zjistit, co se skrývá uvnitř, ale nebude to tak jednoduché. Žena se bude muset nejprve pomocí indicií dopátrat číselného kódu k zámečku. Pokud kód nerozluští, tak přijde na řadu pilka. Buďte si jisti, že je zábava alespoň na nějakou chvíli zajištěna! Vidět totiž mnohé ženy, jak zápasí s ruční pilkou, je opravdu zábavné, a tak si připravte fotoaparát, začínáme!

Nejen dárek k promoci pro ženu

Damboxeo dárkové truhly potěší milovnici kosmetiky, vína, čokolády, vonných svíček či tyčinek, ale najdete i truhly pro gurmánky nebo třeba fitkařky. Stačí jen zapátrat trochu v paměti, co má žena ráda, čemu se ve svém volném čase věnuje a určitě objevíte tu správnou bedýnku plnou věcí přímo pro ni. Originalitě se meze nekladou. Vybírat můžete z více než 200 prémiových obsahů. Dárek pro ženu 30 může tedy splnit všechna očekávání a tímto dárkem určitě zabodujete! Takže tipy na dárek pro ženu, stejně jako dárky pro muže a pro děti, najdete na webových stránkách firmy Manboxeo.