Bedna pro pivaře

4.91 z 5 (min. 0)
(14 hodnocení)

BeerBOXeo obsahuje 13 položek:

 • 1x Bedna Manboxeo
 • 1x Páčidlo
 • 1x Osobní VZKAZ
 • 1x Chladící půllitr IRON CHILLER 400ml
 • 1x Pivní přírodní glycerinové mýdlo SAELA 140g
 • 1x Guinness Extra Stout 0,33  IRSKO
 • 1x Paulaner Hefe Weissbier 0,33 NĚMECKO
 • 1x Robinson´s Old Tom 0,33 GB 
 • 2x Keramický podtácek s logem Manboxeo
 • 1x La Trappe Blond 0,33 HOLANDSKO
 • 1x Gulden Draak 0,33 BELGIE
 • 1x Hopus 19° 0,33 BELGIE
1699
* Ceny jsou včetně DPH
Skladem

Doprava ZDARMA. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručeny následující pracovní den. Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.

Naše piva mají 8,5 z 10 !

Ano, je tomu tak! Nedovolili bychom si do bedny pro opravdového pivaře umístit nějaké patoky, proto jsme vybrali mix těch nejlepších západoevropských piv. Průměrná známka hodnocení těchto piv je podle čtenářů pivnirecenze.cz na stupni 8,5 bodů z 10.

Guinness Extra Stout (7,8/10) – Irské pivo černější než noc, vonící po praženém ječmeni a švestkách, s pěnou krémovou a hustou, která drží i po pěti minutách. Říz střední, pitelnost vysoká! 

Paulaner Hefe Weissbier (8/10) – Mnichovské pivo poměrně zakalené hnědo žluté barvy s vůní sladkého sladu, podzimních jablek a fíků, s krémovější pěnou a stupňovitostí 12,5°. 

Robinson´s Old Tom (8,8/10) – Britské rubínové pivo s nažloutlou pěnou, chutí po sladovém karamelu, oříškách a rozinkách s nádechem portského vína a obsahem alkoholu 8,5%. 

La Trappe Blond (8,8/10) - Nizozemské pivo té nejvyšší kvality. Je typické svou jasnou barvou, hořkosladkou příchutí a osvěžující a přitom velmi aromatickou vůní. 6,5% alkoholu je dostačujících ;) 

Gulden Draak (8,5/10) - Belgické pivo, které v roce 1998 vyhrálo cenu za nejlépe chutnající pivo na světě. Překvapí svou jedinečnou chutí a vysokou stupňovitostí 23°. 

Hopus 19°(8,1/10) - Belgické pivo s krásnou zlatavou barvou a nádherně krémovou pěnou. Ihned po napití se dostavuje silný pocit hořkosti v ústech doplněný intensivními tóny chmele. Obsah alkoholu je 8,3%. 

Pivní Gadget

Bedna pro pivaře obsahuje také neobvyklé doplňky, které překvapí svou praktičností a originalitou. Chladící půllitr IRON CHILLER je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli a zejména v teplých letních měsících udrží díky své dvojité stěně pivo dlouho chladné. Půllitr není vhodný pro mytí v myčce.

Originální pivní doplňky

Originálním pivním doplňkem není v tomto případě ani dřevěná bedna ani páčidlo, nýbrž dva kusy tradičních bílých Keramických pivních tácků s logem Manboxeo. Mnozí konzumenti piva by se v tomto lahodném moku rádi i koupali – budiž jim alespoň malou náplastí Pivní glycerinové mýdlo SAELA, které je vhodné pro všechny typy pleti a bylo speciálně vyrobeno pro velmi suchou pokožku. 

Manboxeo - když obyčejné dárky pro muže nestačí!

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

Doprava zdarma

Vybranou dřevěnou bednu, betonovou cihlu či jakýkoliv dárkový set Vám doručíme ZDARMA až k Vašim dveřím po celé ČR. Objednávky provedené ve všední den do 15:00, budou doručovány následující pracovní den.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Fotka na bednu


Ano, na jakoukoliv bednu z naší
nabídky, Vám nyní přidáme
jakoukoliv Vaší fotografii!