DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 6.12.2021

Dárky pro muže

 

A už je to tu zase! Hledáte dárek pro muže? Vybrat opravdu originální, působivé, trefné, zajímavé, potěšující a překvapující dárky není snadným úkolem.

Proto říkáme “ne“ ohraným dárkům pro muže v podobě ošklivých papírových přání, ponožek a laciných kolínských. Nepoužíváme balicí papír a neděláme stuhy. Nabízíme netradiční dárky pro muže. Dárky, kterých se nemůžete dočkat, až dorazí, protože víte, že příjemce bude milovat jejich otevření! Dárky, u nichž se shromáždí lidé na oslavě doma nebo v kanceláři, protože půjdou za zvukem praskajícího dřeva. Každý oslavenec si musí svůj dárek vypáčit z Bedny Manboxeo přiloženým páčidlem! Jsme Manboxeo a dodáváme originální a praktické dárky pro muže!

Čím jsou dárky od Manboxeo výjimečné?

Utekl nějaký čas a blíží se narozeniny, svátek, výročí nebo Vánoce.Ať už je to manžel, syn, otec, strýc, přítel, kamarád, synovec, bratranec, děda, praděda, šéf, kolega nebo milenec, vždy si lámeme hlavu s tím, jaký originální dárek pro muže tentokrát vybrat.

Představte si ten pocit. Oslava. Oslavencem je jeden z výše zmíněných mužů. Všude je spousta lidí, dobrá nálada, příjemná atmosféra. Každý z pozvaných hostů přináší oslavenci nějaký ten dárek. Všichni z těchto dárců, ať už si to připouští nebo ne, jsou v očekávání, co bude oslavenec říkat právě na jejich dárek. 

Představte si, že to budete zrovna vy, kdo na tuto oslavu přinese opravdu neobvyklý, důvtipný, strhující, jedinečný a zábavný dárek. Ano, bude jím tajemná dřevěná bedna, která je zatlučená až na doraz hřebíky a obsahuje ty nejtypičtější mužské produkty. Od gurmánských specialit tuzemských výrobců přes ojedinělé sladkosti až po nejzajímavější gadgety a doplňky či alkoholické nápoje nebo luxusní pánské holicí a hygienické potřeby. To je bedna pro muže od Manboxeo.cz.

Tento originální dárek pro muže si musí oslavenec vypáčit přiloženým páčidlem, aby se dostal k obsahu. A co bude uvnitř?

Univerzální dárek pro muže je třeba dárková bedna pro pivaře plná světových speciálů. Jako dárek pro muže můžete vybrat i dárkové balení pro whiskaře nebo s kvalitním rumem. Skvělý tip na dárek pro muže je i dárková bedna Manboxeo pro gurmána nebo plná luxusních specialit.

Tím samozřejmě výčet dárků nekončí. Mezi vychytané dárky pro muže patří i dárkové cihly se zalitým poukazem, muniční přepravka Armyboxeo plná dobrot, roztomilá postavička MiniKlon s vámi vybraným obličejem nebo luxusní Manboxeo Kanystr bar v podobě opravdového kanystru nebo hasičáku. Na Manboxeo.cz najdete ty nejlepší dárky pro muže.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde