Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Manboxeo

Jsme partou mladých lidí, kteří si koncem roku 2013 řekli jasné “ne“ ohraným dárkům pro muže. Sami jsme x-krát zažili ten pocit vynucené radosti z originality daru. A proto jsme se rozhodli vybočit něčím z řady. Děláme dřevěné Manboxeo dárkové bedny, jejichž obsah si musí obdarovaný vypáčit páčidlem.

Poptávka po našich dárkových bednách s páčidlem pro muže natolik stoupla, že jsme cítili nekonečnou touhu uspokojit i poptávku po podobně originálním dárku pro ženy. A tak se po téměř 5 letech zrealizoval produkt - Damboxeo dárkové truhly s pilkou a zámečkem pro ženy. 

Klademe důraz na originalitu, kreativitu, efektivitu a kvalitu každé bedny i truhly. Obsahy beden i truhel jsou sestavovány na základě průzkumu a rad od odborníků v konkrétní oblasti. Do našich bedýnek dáváme pouze ty produkty, které neseženete na “každém rohu“. Zaměřujeme se převážně na domácí produkty tuzemských výrobců.

Na prvním místě jste pro nás VY, naši zákazníci, takže se snažíme vyjít vstříc každému z VÁS. Tudíž máte-li nějaký dotaz, přání či připomínku, budeme jedině rádi, když se nám ozvete. Ozvat se nám můžete kdykoliv.

Podtrženo sečteno, naším hlavním a jediným cílem je, aby byl 100% spokojený jak muž či žena, kteří dárek obdrží, tak osoba, která bednu daruje.

Manboxeo.cz

 Ukaž bedny