👕👕 2 trička za cenu jednoho! Vytvořte si vlastní design nebo vybírejte ze stovek vtipných motivů. 📌 POUZE DO 8.10. 📌 Více ZDE.

Dárková Bedna pro rybáře + Páčidlo

Pro nemalé množství mužů se stala rybařina jakousi drogou, vášní a vlastně i životním stylem. Rybáři se na přelstění nějakého toho kapra, cejna či plotice musí ovšem poměrně slušně vybavit. Naše dárková bedna pro lovce kaprů a klasické položené... zobrazit celý popis
1 599 Kč
- +
Předpokládané doručení: ZÍTRA 6.10.
Rychlé odeslání
Manboxeo Bedna pro rybáře obsahuje 11 položek
Ručně vyráběná Dárková Bedna Manboxeo
Páčidlo z dílny Manboxeo
Účinná krmítková směs s příchutí jahody a ryby 1 kg
DMT 12/2024 složení
Nástraha s masovou vůní Rohlíkové boilie 30 g
DMT 12/2025 složení
Sladká nástraha extruda s vůní jahody 40 g
DMT 12/2025 složení
Nástraha Feeder pelety příchuť anýz 120 g
DMT 12/2025 složení
Nástraha Pelety Black Halibut z rybích specialit 250 g
DMT 12/2025 složení
Oblíbená nástraha kukuřičné pufiny s příchutí banánu
DMT 12/2025 složení
Rýžové pufiny s příchutí anýzu 20g
DMT 12/2025 složení
Měkká nástraha pšeničké pufiny žížala 20 g
DMT 12/2025 složení
Osobní VZKAZ
Doručíme: ZÍTRA 6.10.
Rozměry a váha
Informace k doručení
Bedna pro rybáře
Proč Bedna pro rybáře?

Rybolov - kaprařina, klasická položená

Pro nemalé množství mužů se stala rybařina jakousi drogou, vášní a vlastně i životním stylem. Rybáři se na přelstění nějakého toho kapra, cejna či plotice musí ovšem poměrně slušně vybavit. Naše dárková bedna pro lovce kaprů a klasické položené obsahuje to nejnutnější vybavení, které si musí každý rybář pravidelně doplňovat, protože mu při pravidelných dávkách rybolovu dochází.

Nástrahy, návnady a boilies…

Dárková bedna FishBoxeo obsahuje různé nástrahy, návnady a krmení, které jsou z produkce tuzemského regionálního výrobce a které zdobí jejich barvité a kvalitní zpracování. S těmito nástrahami se budou ryby řadit do fronty na háček...

Krmítková směs  - tato krmítková směs je kombinací sladké jahody a masové ryby. Je to jedna z nejúčinnějších směsí do jarní studené vody, kombinující sladkou vůni jahody s masovou rybinou. 

Rohlíkové boilie - rohlíkové boilies s příchutí Nekonečná oliheň je čisté masové vůně. Jistotu úlovku zaručí v teplých letních vodách, nicméně umí překvapit v chladnějších obdobích. Při lovení rohlíkovým boilies doporčujeme používat háčky, které mají široký oblouček 

Extruda - kombinace sladké jahody a masové ryby je zárukou zvýšeného zájmu všech vodních živočichů. Extrudu doporučujeme napichovat na háček tím způsobem, že bude jeho špička mírně vykukovat. 

Feeder pelety - s touto nástrahou lze dosáhnout maximálně rychlého efektu při lovu kaprovitých ryb. Anýzová zálivka, ve které jsou tyto pelety naloženy, je pro kapry zpestřením běžného "denního menu". 

Halibut pelety - pelety, které jsou výjimečné nejen díky svému složení. Jsou vyrobeny z masa mořských ryb, rybího tuku a dalších rybích specialit. Pro snadné nasazení na háček mají upřostřed díru.

Kukuřičné pufiny - kukuřičné extrudy upřednostňují ryby hlavně k snídani. Takže je tato nástraha vhodná hlavně pro ty, kteří chodí lovit ryby po ránu. 

Rýžové pufiny - nástraha z rýže, kterou ryby vyhledávají hlavně v době obědů. 

Pšeničné pufiny - vysoký obsah lepku, který na háček přilepí i toho největšího kapra ;) 

Dlouho jste vymýšleli, jaký dárek pro rybáře byste měli vybrat, ale na nic jste bohužel nepřišli? Ve vybavení se příliš nevyznáte, spoustu toho má, takže by to chtělo něco spojené s jeho zájmem, ovšem v trochu netradičním provedení? Na to je ideální naše bedna pro rybáře! Do bedny se bude muset dostat pomocí páčidla a vlastní síly, takže to chvilku potrvá, pobaví se a pak objeví kvalitní nástrahy nejrůznějšího druhu. Ideální dárek k narozeninám pro rybáře existuje, tak teď už stačí jen objednat a těšit se na reakci.Manboxeo - když obyčejné dárky pro muže nestačí!

Co říkají naši zákazníci
25.12.2022
Spolehlivost
20.4.2022
Rychlé dodání, nápad který plní vše co má. Dárek, který na 100% potěšil a splnil veškerá očekávání. Moc děkuji chlapcům z Manboxeo.
10.3.2022
Jeden den objednáno, druhý den doručeno. Takže super
+ Rychlost dodání
27.1.2022
+ Perfektní výběr
+ Naprosto rychlé doručení
26.1.2022
Ochota a až neuvěřitelná rychlost dodání.Oslavenci byli nadšení.
7.1.2022
Jeden den jsem objednala, obratem mi byla objednávka doručena.
27.12.2021
+ Nemusím hledat
1.12.2021
+ Rychlost doručení
+ originalita
7.10.2021
komunikace obchodu a přehled v nakupování ,takto si představuji fungující eshop
1.6.2021
+ rychlost obchodu, pestrá nabídka , vtipný dárek
28.2.2021
Vše v pořádku, naprostá spokojenost
+ rychlost
+ kvalita
30.10.2020
Muj první nákup.Ocenuji rychlost dodání.
30.10.2020
+ Rychlé dodání