Časté dotazy (FAQ)

Jak je to s trvanlivostí potravin v bednách?

Všechny druhy potravin, které jsou v našich bedýnkách obsaženy, mají v době, kdy k vám dorazí, minimální trvanlivost v řádech měsíců. Výjimku tvoří pouze trvanlivé salámy, které mají od výrobce trvanlivost 120 dní.

Nemůže se zboží v bedně rozbít?

Celá bedna je zajištěna tak, aby v ní obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Případně vzniklý volný prostor v bedýnce je pak ještě vycpán výplňovým materiálem tak, aby zboží v bedně při přepravě jakkoliv necestovalo. Všechny bedny jsou navíc zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉ,FRAGILE“.

Za jak dlouho od objednání bedna dorazí?

Objednávky provedené ve všední den do 15:00 předáváme přepravci tentýž pracovní den. Přepravce by měl zboží doručit jeden pracovní den po našem předání zásilky. Toto platí vždy pro objednávky, u nichž jste zvolili formu platby dobírkou nebo pomocí platebních metod GoPay. V případě platby převodem na bankovní účet předáváme zboží přepravci až následující den po připsání prostředků na náš účet – je tedy potřeba počítat s prodlevou při převodu peněz.

PROČ BEDNY XXL NEJSOU VŽDY VE VELKÉ BEDNĚ?

Varianty XXL se neliší velikostí bedny, ale liší se obsahem. Proto některé varianty XXL mohou být v menší bedně. 

KDYŽ OBJEDNÁM VÍCE BEDEN, JAK POZNÁM, KTERÁ JE KTERÁ?

Při objednání více různých či stejných beden, ale s rozdílným vzkazem každou bedýnku označujeme štítkem. Tudíž nemusíte mít obavu, že by nebylo možné bedny rozeznat.

Prodáváte i samotné bedny s páčidly?

Neprodáváme z toho důvodu, že si dáváme záležet na každičkém detailu bedny, abychom dosáhli skvělého výsledného efektu. Pečlivě vybiráme produkty, které do beden dáváme, aby splňovaly přísná kritéria z hlediska kvality. Kombinujeme produkty tak, aby bedna byla vždy plná a produkty si sedly rozměrově. Samotné zabalení a zatlučení má také svá specifika. 

Je možné si sestavit vlastní bedýnku?

Varianta sestavení si vlastního obsahu bedýnky možná určitě je. :) V případě nějakého speciálního požadavku nám napište přes kontaktní formulář, případně se nebojte obrátit na naši zákaznickou podporu na telefonním čísle 776 838 305, nebo na email podpora@manboxeo.cz.

Jak Manboxeo objednat?

Naše dárkové bedny můžete objednat buď prostřednictvím eshopu www.manboxeo.cz a nebo na telefonním čísle 776 838 305.

Vaše bedny se mi zdají poměrně drahé.

Náklady spojené s výrobou bedýnky truhlářem a s pořízením potřebného materiálu vychází řádově na několik stovek korun. Jednotlivé obsahy beden jsou sestavovány z produktů, které nejsou až tak běžně dostupné a mají svou určitou kvalitu a originalitu. Tudíž tomu odpovídá i cena těchto výrobků. Náklady na obsah bedny tvoří převážnou část výsledné prodejní ceny. O maximální kvalitu všech služeb se starají téměř dva tucty nadšených profíků a k celému projektu je potřebný prostor o téměř 1500 metrech čtverečních.

Proč mám na spodní straně skleněné konzervy „cenovky“ ?

Nejedná se o cenovky, nýbrž o evidenční štítky výrobce těchto produktů.

Jaké rozměry má bedýnka?

Velikosti beden se různí podle druhu bedny, který si zákazník vybere. V současnosti máme tři velikostní typy beden. Délka jedné strany bedýnky je od 20 cm u té nejmenší až po 30 cm u té největší.

Dostal jsem betonovou cihlu, co s kartou, která byla v cihle?

Držte se návodu na krabici, ve které jste cihlu dostal. Pokud krabice nějakým nedopatřením letěla rovnou do kamen, tak běžte na stránku www.manboxeo.cz/cihla a postupujte dle instrukcí na stránce. 

POSÍLÁTE BEDNY I DO ZAHRANIČÍ?

Ano, posíláme zboží po celé Evropě. Vytvořte objednávku na našem e-shopu. Do doručovací adresy uveďte adresu pro zahraničí, jen PSČ uveďte české, aby Vás systém nechal objednávku dokončit. Správné PSČ pro zahraničí pak uveďte do poznámky v objednávce. Zvolte platbu bankovním převodem a zatím objednávku neplaťte. Naše zákaznická podpora se Vám ozve s výslednou cenou za dopravu.

OSLAVENEC NEMŮŽE LEPEK/MLÉKO/JE ALERGICKÝ. MŮŽETE MI PORADIT?

U každé naší bedýnky na e-shopu máme pod fotkami i seznam obsažených produktů včetně popisu, složení či alergenů. Pokud může obdarovaný jíst či pít jen některé uvedené produkty, rádi Vám sestavíme bednu na míru, viz dotaz výše. 

JE V BEDNĚ FAKTURA?

Fakturu dostanete pouze na e-mail elektronickou formou. Jsme si vědomi toho, že se jedná o dárek a tudíž k bedně fakturu nepřidáváme.  

MŮŽETE NÁM BEDNU DÁRKOVĚ ZABALIT?

Bedýnky už do dalšího balicího papíru nebalíme. Posíláme je ve slušivých kartonových přepravních krabicích bez našeho loga, tudíž překvapení je zaručeno! 

KDY MOHU OBJEDNAT NA VÁNOCE?

Z důvodu omezeného množství doporučujeme objednat již nyní. Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2020. Skladovatelnost do 25 °C. 

MOHU K VÁM DORAZIT BEZ OBJEDNÁVKY?

Ano, můžete. Objednávku spolu vytvoříme na místě. Nicméně počítejte s tím, že samotný proces může zabrat zhruba 20 minut. Pakliže nechcete na místě čekat, doporučujeme vytvořit objednávku předem na našem e-shopu a zvolit si osobní odběr. 

MOHU VYMĚNIT POLOŽKU V BEDÝNCE ZA JINOU?

Ano, možné to je. Ve 3. kroku objednávky nám do poznámky napište Váš požadavek a my jej zpracujeme a potvrdíme. 

MOHU SI URČIT, KDY MI BEDÝNKA PŘIJDE?

Datum doručení lze zvolit ve 2. kroku objednávky při volbě přepravce. 

KDE SE PŘIDÁVÁJÍ ČÍSLA/FOTKY/SRDÍČKA A MOTIVY NA BEDNU?

Vzkaz, čísla, fotky, srdíčka a motivy lze přidat v 1. kroku objednávky.  

DOSTANU K BEDNĚ AUTOMATICKY PÁČIDLO?

Ano, k bednám dáváme automaticky černé páčidlo. V 1. kroku v košíku máte možnost vyměnit si jej za zlaté páčidlo, které je za příplatek. 

JAK ROZEZNÁM PÁNSKOU A DÁMSKOU VERZI?

Dárky pro muže jsou BEDNY S PÁČIDLEM, CIHLY S KLADIVEM, DOMÁCÍ PIVOVARY a dárky pro ženy jsou TRUHLY SE ZÁMEČKEM A PILKOU, DOMÁCÍ CIDERY a také DOMÁCÍ PIVOVARY. 

ZDRŽÍ PŘIDÁNÍ ČÍSEL, MOTVŮ, FOTEK ČI SRDÍČEK OBJEDNÁVKU?

Jakékoliv vylepšení bedny či truhly objednávku nezdrží, pouze velmi zkrášlí ;)