Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.12.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Časté dotazy (FAQ)

ZA JAK DLOUHO OD OBJEDNÁNÍ BEDNA DORAZÍ?

Objednávky vytvořené ve všední dny do 16:00 (PPL) předáváme přepravci ještě tentýž den. V případě platby převodem na bankovní účet je potřeba počítat s prodlevou při převodu peněz, přepravcům zboží předáváme až po připsání platby. Pro urychlení odeslání objednávky nám můžete zaslat potvrzení o provedení platby z banky na podpora@manboxeo.cz. Přepravce na 90 % doručuje vždy první doručovací den.

JE V BEDNĚ FAKTURA?

Fakturu dostanete pouze na e-mail elektronickou formou. Jsme si vědomi toho, že se jedná o dárek, a tudíž k bedně fakturu nepřidáváme.  

JAK JE TO S TRVANLIVOSTÍ POTRAVIN V BEDNÁCH?

Nemusíte mít obavy, dáváme na to pozor – trvanlivost každé bedýnky najdete vždy pod fotkami v sekci TRVANLIVOST A VÁHA. Expirace bedny je vždy určena podle produktu, který ji má nejkratší.

KDE SE PŘIDÁVÁJÍ ČÍSLA/FOTKY/SRDÍČKA A MOTIVY NA BEDNU?

Vzkaz, čísla, fotky, srdíčka a motivy lze přidat v 1. kroku objednávky.  

ZDRŽÍ PŘIDÁNÍ ČÍSEL, MOTIVŮ, FOTEK ČI SRDÍČEK OBJEDNÁVKU?

Jakékoliv vylepšení bedny či truhly objednávku nezdrží, pouze velmi zkrášlí. ;)

DOSTANU K BEDNĚ AUTOMATICKY PÁČIDLO?

Ano, k bednám dáváme automaticky černé páčidlo. V 1. kroku v košíku máte možnost vyměnit si jej za zlaté páčidlo, které je za příplatek. 

MOHU SI URČIT, KDY MI BEDÝNKA PŘIJDE?

Datum doručení lze zvolit ve 2. kroku objednávky při volbě přepravce. 

NEMŮŽE SE ZBOŽÍ V BEDNĚ ROZBÍT?

Celá bedna je zajištěna tak, aby v ní obsažené produkty volně "nelétaly" a zároveň neměly možnost vzájemného nárazu. Mají speciální polstrování a případný vzniklý volný prostor v bedýnce je pak ještě vycpán výplňovým materiálem tak, aby zboží v bedně při přepravě jakkoliv necestovalo. Všechny bedny jsou navíc zabaleny v kartonové krabici, která je označena nápisy a logy “KŘEHKÉ, FRAGILE“.

KDYŽ OBJEDNÁM VÍCE BEDEN NAJEDNOU, JAK POZNÁM, KTERÁ JE KTERÁ?

Každou bedýnku či truhlu označujeme na přepravní krabici tak, abyste bezpečně rozeznali, co je uvnitř. 

MOHU VYMĚNIT POLOŽKU V BEDÝNCE ZA JINOU?

Ano, možné to je. Ve 3. kroku objednávky nám do poznámky napište Váš požadavek a my jej zpracujeme a potvrdíme. 

JE MOŽNÉ SI SESTAVIT VLASTNÍ BEDÝNKU?

Ano, možné to je. Vybírat obsah můžete ze všech našich bedýnek a truhel. Následně zašlete seznam produktů, které byste v té Vaší chtěli mít, na e-mail podpora@manboxeo.cz, případně se na nás obraťte na chatu či telefonu. V případě jakéhokoliv speciálního požadavku nám napište přes kontaktní formulář nebo zavolejte na zákaznickou linku na telefonním čísle +420 776 838 305.

JAK MANBOXEO OBJEDNAT?

Naše dárkové bedny můžete objednat buď prostřednictvím e-shopu www.manboxeo.cz nebo na telefonním čísle +420 776 838 305.

PROČ BEDNY XXL NEJSOU VŽDY VE VELKÉ BEDNĚ?

Varianty XXL se neliší velikostí bedny, ale obsahem. Proto některé varianty XXL mohou být v menší bedně. 

VAŠE BEDNY SE MI ZDAJÍ POMĚRNĚ DRAHÉ.

Jednotlivé obsahy beden jsou sestavovány z produktů, které nejsou až tak běžně dostupné a mají svou určitou kvalitu a originalitu. Tomu odpovídá i cena těchto výrobků. Náklady na obsah bedny tvoří převážnou část výsledné prodejní ceny. Bedny, páčidla, truhly, pilky, zámečky i cihly mají velmi kvalitní zpracování, na které osobně dohlížíme; s tím vším se také snoubí vyšší pořizovací cena. O maximální kvalitu všech služeb se starají téměř tři tucty nadšených profíků a k celému projektu je potřebný prostor o téměř 1500 metrech čtverečních.

JAKÉ ROZMĚRY MÁ BEDÝNKA?

Velikosti beden se různí podle druhu, který si zákazník vybere. Začínáme na 23×23×23 cm, pokračujeme přes 28×28×28 cm a naše největší KPZ bedna má dokonce 24,5×32×46 cm. Rozměry beden najdete pod fotkami v sekci TRVANLIVOST A VÁHA.

POSÍLÁTE BEDNY I DO ZAHRANIČÍ?

Ano, posíláme zboží po celé Evropě. Vytvořte objednávku na našem e-shopu. Do doručovací adresy uveďte adresu pro zahraničí, jen PSČ uveďte české, aby Vás systém nechal objednávku dokončit. Správné PSČ pro zahraničí pak uveďte do poznámky v objednávce. Zvolte platbu bankovním převodem a zatím objednávku neplaťte. Naše zákaznická podpora se Vám ozve s výslednou cenou za dopravu.

DOSTAL JSEM BETONOVOU CIHLU, CO S KARTOU, KTERÁ BYLA V CIHLE?

Držte se návodu na krabici, ve které jste cihlu dostal. Pokud krabice nějakým nedopatřením letěla rovnou do kamen, tak běžte na stránku www.manboxeo.cz/cihla a postupujte dle instrukcí na stránce. 

JAK ROZEZNÁM PÁNSKOU A DÁMSKOU VERZI?

Dárky pro muže jsou BEDNY S PÁČIDLEM, BEDNY KPZ S PÁČIDLEM, CIHLY S KLADIVEM, DOMÁCÍ PIVOVARY. Dárky pro ženy jsou TRUHLY SE ZÁMEČKEM A PILKOU, DOMÁCÍ CIDERY a rovněž DOMÁCÍ PIVOVARY. 

MOHU K VÁM DORAZIT BEZ OBJEDNÁVKY?

Ano, můžete. Objednávku spolu vytvoříme na místě. Nicméně počítejte s tím, že samotný proces může zabrat zhruba 20 minut. Pakliže nechcete na místě čekat, doporučujeme vytvořit objednávku předem na našem e-shopu a zvolit si osobní odběr. 

OSLAVENEC NEMŮŽE LEPEK/MLÉKO/JE ALERGICKÝ. MŮŽETE MI PORADIT?

U každé naší bedýnky na e-shopu máme pod fotkami i seznam obsažených produktů včetně popisu, složení či alergenů. Mrkněte třeba na naší RAW & BIO bednu a nebo bednu pro Gurmány. Případně se obraťte na naši podporu a něco spolu vymyslíme. :-)

MŮŽETE NÁM BEDNU DÁRKOVĚ ZABALIT?

Bedýnky už do dalšího balicího papíru nebalíme. Posíláme je ve slušivých kartonových přepravních krabicích bez našeho loga, tudíž překvapení je zaručeno! 

KDY MOHU OBJEDNAT NA VÁNOCE?

Z důvodu omezeného množství doporučujeme objednat včas, Vánoční objednávky zahajujeme v září. Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců následujícího roku. Skladovatelnost do 25 °C. 

PROČ MÁM NA SPODNÍ STRANĚ SKLENĚNÉ KONZERVY „CENOVKY“?

Nejedná se o cenovky, nýbrž o evidenční štítky výrobce těchto produktů.