Vychytejte si léto! 😎⛱️ Dnes do 23:00 doprava ZDARMA na všechny Vychytávky & Gadgety při nákupu nad 200 Kč. Vybírejte 👉 ZDE

Dárková svatební bedna XXL + Páčidlo

Svatba je důležitým okamžikem v životě každého páru, proto si zaslouží netradiční dárek. Darujte novomanželům dřevěnou svatební bednu XXL a garantujeme vám, že neuděláte krok vedle. Bedna Manboxeo se svatebním motivem obsahuje pokladničku a... zobrazit celý popis
2 299 Kč
- +
Předpokládané doručení: Pondělí 5.6.
Doprava zdarma
Manboxeo Svatební bedna XXL obsahuje 13 položek
Ručně vyráběná Svatební Bedna Manboxeo s motivem a pokladničkou
Modré páčidlo z dílny Manboxeo
Růžové páčidlo z dílny Manboxeo pro nevěstu
Fotografie novomanželů na svatební bednu
10 srdíček na svatební bednu
Víno Prosecco Umberto Luigi Domenico Cosmo Extra Dry Doc Treviso 0,375 l
složení
Luxusní svěží popcorn Joe & Seph's s příchutí prosecca 32 g
DMT 11/2023 složení
Uživatelská příručka pro šťastné manželství
Lahodná čokoládová tabule Art of Chocolate s příchutí malin 120 g
DMT 05/2024 složení
Svatební sklenička pro ženicha
složení
Svatební sklenička pro nevěstu
složení
Osobní VZKAZ
Doručíme: Pondělí 5.6.
Rozměry a váha
Informace k doručení
Svatební bedna XXL
Proč Svatební bedna XXL?

NEZAPOMENUTELNÝ DÁREK PRO NOVOMANŽELE

Svatba je důležitým okamžikem v životě každého páru, proto si zaslouží netradiční dárek. Darujte novomanželům dřevěnou svatební bednu XXL a garantujeme vám, že neuděláte krok vedle. Bedna Manboxeo se svatebním motivem obsahuje pokladničku a přihrádku s produkty, bez kterých se vaši novomanželé prostě neobejdou, jen si je musí vypáčit, aby se k nim dostali. Svatební den je den, kdy novomanželé dělají všechno společně, společné krájení dortu, společné otevírání svatební bedny! Dopřejte jim tu radost.

LÁSKA, LÁSKA, VŠUDE JEN LÁSKA ...

Věnujte vašim novomanželům dárkovou bednu XXL a budou mít váš svatební dar neustále na očích. Bude je těšit pohled na pečlivě vyrobenou bednu s páčidlem, s jejich fotkami a se srdíčky.

Svatební Bedna Manboxeo s motivem a pokladničkou – ručně vyrobená dřevěná bedna s krásným svatebním víkem, kterému dominují postavičky ženicha a nevěsty ve svatební bráně. Bedna obsahuje pokladničku, do které svatebčané vkládají své dary, které si pak manželé společně vypáčí! Tato bedna bude novomanželům neustále připomínat jejich krásný a nezapomenutelný svatební den.

Modré páčidlo z dílny Manboxeo pro ženicha – bednu vám zašleme zatlučenou, a aby ji novomanželé mohli otevřít, nezbytnou součástí je páčidlo! Modré jsme samozřejmě připravili pro ženicha.

Růžové páčidlo z dílny Manboxeo pro nevěstu – aby to nevěstě nebylo líto, i pro ni jsme připravili páčidlo – růžové. Právě růžová totiž symbolizuje něhu, jemnost, romantickou lásku. A přesně o tom svatební den je.

Fotografie novomanželů na svatební bednu – motiv lásky z bedny číhá ze všech stran, ať už v podobě srdíček, kterými je orazítkována, nebo obrázky zamilované dvojice, které vám na bednu přidáme (fotografie nahrajete v košíku). 

Srdíčka na svatební bednu – láska na svatbě musí být znát, musí být vidět, proto je svatební bedna orazítkována srdíčky, které k lásce neodmyslitelně patří.

Svatební sklenička pro nevěstu – originální svatební sklenička pro nevěstu decentně zdobená bílými růžemi a tylem. Sklenička vhodná nejen pro slavnostní přípitek. Prémiové skleničky od českého výrobce si sami zdobíme, abychom vám zaručili tu nejvyšší kvalitu.

Svatební sklenička pro ženicha – originální svatební sklenička pro ženicha zdobená motýlkem a černou stuhou. Sklenička vhodná nejen pro slavnostní přípitek. Prémiové skleničky od českého výrobce si sami zdobíme, abychom vám zaručili tu nejvyšší kvalitu.

Luxusní svěží popcorn Joe & Seph's s příchutí prosecca 32 g – popcorn Joe & Seph's se připravuje cirkulací horkého vzduchu a následně se obaluje v kvalitním karamelu, což je nejen zdravější metoda, ale zaručuje také lepší strukturu a výjimečnou chuť. Tento popcorn obsahuje 5 % pravého prosecca, v jeho chuti ale rozeznáte i jablko a bílé květy.

Uživatelská příručka pro šťastné manželství – první rok v manželství mohou novomanželé narazit na různá úskalí společného soužití, uživatelská příručka by proto měla být jejich biblí! Obsahuje totiž cenné rady, tipy a nápady, jak manželství zvládnout bez újmy na zdraví :)

Víno Prosecco Umberto Luigi Domenico Cosmo Extra Dry Doc Treviso 0,375 l - čistá harmonická a svěží chuť tohoto vína pocházejícího z vinařství Bellenda, z vinařství, které se výrobě a pěstování vína věnuje již po celá desetiletí, je zárukou dokonalého požitku. Smysly novomanželů budou omámeny ovocnou vůní s jablečnými tóny. Kreslená etiketa zaručeně zaujme nejen novomanžele, ale i ostatní svatebčany. 

Čokoládová tabule Art of Chocolate s příchutí malin 120 g – k chvílím relaxu patří i vybrané sladké delikatesy. A malinová čokoláda zdobená růžovými srdíčky je přesně to pravé. Upokojte i své chuťové buňky jemnou tabulkou z rodinné německé čokoládovny, která byla vyrobená z těch nejkvalitnějších ingrediencí.

Manboxeo - největší e-shop s originálními dárky

Co říkají naši zákazníci
19.7.2021
Doporučuji 100% - super komunikace, super rychlé vyřízení! :-) Skvělý dárek i na "poslední chvíli"
16.7.2021
Oceňuji rychlost dodání a perfektní jednání.
17.5.2021
Originální a vtipný dárek, bezvadná dohoda a skvělá spolupráce, rychlé dodání
16.10.2020
+ Rychlé doručení
+ Originální dárek
+ Krásně nazdobené
19.9.2020
Nejvíc nejlepší! Vše na 1*. Do detailu vytuněné.
7.9.2020
+ vše,úžasná kominikace,skvělý dárek
6.9.2020
úžasná komunikace,nic není problém,rychlost dodání a skvělý dárek
26.8.2020
+ Vstřícnost, komunikaci a hlavně rychlost dodání
21.8.2020
+ všechno
17.8.2020
+ Kvalita výrobku, rychlost dodání, originalita
28.7.2020
+ rychlost dodání vstřícnost při řešení individuálních požadavků
17.7.2020
+ Rychlá komunikace
+ Rychlost doručení
+ Originální dárky
16.6.2020
Bezvadná komunikace, bleskové připravení objednávky, milý a vstřícný personál na výdejním místě. Celkově vysoká spokojenost.
31.5.2020
+ Rychlost dodání, perfektně zabalené.
17.5.2020
+ rychlost