Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
🔥 Vylepšete váš dárek 🔥 získejte slevový kód 👉 na vylepšení zdarma ✅  více zde🔥Vylepšete váš dárek 🔥 
👉 Získejte slevový kód
✅ na vylepšení zdarma ✅ 
více zde

Dárek pro muže k 50. narozeninám

darek-pro-muze 

Vybrat dárek

 

Říka se, že 50 let je věk moudrosti a životního rozhledu. Kariéra už padesátníka tolik netrápí, děti mu vyrostly a rozhodně ví, co má a nemá rád. Zde se sice už tolik nepřipíjí na radost, ale spíše na zdraví. Tak velké číslo ve svém životě už stěží znásobíme a tak bychom si to měli užít, jak to jen jde. Dárek k 50. narozeninám by měl být něčím originálním, protože na toto jubileum se jen tak nezapomíná. Vstup do klubu padesátníků musí být oslaven něčím výjimečným. My jsme výjimeční a naše nabídka dárkových beden a cihel nabízí ty nejlepší produkty na trhu, které uspokojí všechny možné chutě a zájmy nejen všech, kteří slaví 50. narozeniny.

Plánujete jít na oslavu životního jubilea a potřebujete dárek k 50. narozeninám pro muže, kterým určitě překvapíte? Takový dárek k padesátinám pro muže není jen tak a stojí za chvilku přemýšlení. Máme pro Vás skvělý tip – dárkové bedny a cihly. Jedná se nejen o originální, ale také o vtipný dárek pro muže k 50. Jen si představte tu legraci, jak se na oslavě bude páčidlem dostávat do dřevěné bedny plné překvapení! Užijte si dárek pro muže k 50tinám všichni na oslavě, podpořte ho v jeho snaze objevit obsah boxu a uvidíte, že to bude nezapomenutelný zážitek. Dokonce i rozbíjení cihly kladivem může být super dárek pro muže 50 let, protože ukáže svou sílu, a ještě najde zalitý poukaz!

Potěšte své blízké originálním dárkem k 50. narozeninám a otestujte schopnost oslavence při páčení našich bedýnek nebo rozbíjení betonových cihel.

 

Vybrat dárek

 

Pivo & Maso

Obdarujte nastávajícího padesátníka tím nejlepším. Pro tuto příležitost máme naší největší Bednu KPZ s pivem a masem, která nabízí to nejlepší z pivního a masového sortimentu, jako jsou například piva Golden Pride, Thornbridge Jaipur nebo Sierra Nevada. Ty nejkvalitnější paštiky a masa od Via Delicia a mnoho dalšího, na čem si opravdu pochutná…

Pro gurmána

Je oslavenec opravdovým gurmánem? Pak máme něco přímo pro něj. Naše Bedna pro gurmána je až po okraj doslova nacpaná těmi nejlepšími masovými produkty. Pečený králík, uzené vepřové, srnčí a kančí paštika, uherák a mnoho dalšího. A kdo je ještě větší gurmán, zaslouží si verzi XXL.

Pro milovníka Whisky

Pro padesátníka, který miluje whisky, máme Bednu pro whiskaře, která ve variantě EXCLUSIVE nabízí výběr velmi kvalitních lahví, které nejsou úplně běžné a na kterých si rád pochutná každý milovník té nejlepší whisky. Vybírat můžete mezi 5 lahvemi, například mezi Nikka From The Barrel, která je až z dalekého Japonska nebo vsadit na prémiovou verzi whisky Jack Daniel´s Single Barrel, která jak název napovídá, je stáčena vždy z jednoho sudu.

Nebo má radši rum?

Pokud má oslavenec rád kvalitní rum, rozhodně u něj zabodujete Bednou s rumem Zacapa, která obsahuje ten nejlepší rum, doplněný těmi nejkvalitnějšími lahůdkami v podobě čokolád, jelení teriny a višní s rumem.

Pokud Zacapa není tím pravým rumem, rozhodně si vyberete mezi ostatními Bednami s rumem, jako je například ta s rumem Diplomatico, Don Papa, Pampero, El Dorado, Pyrat nebo Captain Morgan.

Co takhle vlastní pivo...

Je budoucí padesátník milovník piva a tak trochu kutil? Skvělou volbou je domácí pivovar, kterým ho zabavíte na pár dní, a odměnou mu bude skvělé domácí pivo. Můžete si vybrat ze 4 druhů piva a 6 verzí balení, kde najdete stylové chladící nerezové půllitry IRON CHILLER a vše, co k vlastnímu pivu potřebujete.

Rybaření je vášeň

Jestli si ale rád posedí v klidu u vody a je vášnivým rybářem, pak pro něj máme Bednu pro rybáře, která udělá jistě velkou radost všem milovníkům tohoto tichého sportu. Opět ji máme i ve verzi XXL, která nabízí kompletní sortiment od firmy INFINITY BAITS.

Pro odvážné

Je libo něco ostřejšího? Pro odvážlivce, kteří milují chilli, jsme připravili ty nejžhavější Bedny, které jen tak něčím neuhasíte. Jedná se o Bednu s chilli VELMI PÁLIVÁ a její ostřejší sestru Bednu s chilli EXTRA PÁLIVÁ. Není radno si s nimi zahrávat, ale otestovat tím oslavence rozhodně není špatný nápad.

Víno nesmí chybět

Víno není jen doménou žen, pokud hledáte dárek k 50. narozeninám pro oslavence, který si bez vína nedokáže příjemný večer představit, přímo pro něj máme Bednu s bílým nebo červeným vínem. Pokud má rád oba druhy vína, nejlepší volbou bude Bedna pro vinaře ve verzi XXL. Najdete v ní kvalitní vína od vinařství SPIELBERG, která se mohou pochlubit svojí prémiovou kvalitou i chutí.

Dárek k 50. narozeninám musí být něčím výjimečným, něčím, co je originální, kvalitní a rozhodně každého překvapí, jak svým obsahem, tak zejména způsobem, kterým se do bedýnky musíte dostat…

 Nebo Vás spíše zajímá dárek pro muže?

 

Vybrat dárek