Dárek pro muže k 50. narozeninám

Říká se, že 50 let je věk moudrosti a životního rozhledu. Kariéra už padesátníka tolik netrápí, děti mu vyrostly a rozhodně ví, co má a nemá rád. Při oslavě padesátin připíjíme na radost ze života a pevné zdraví. Tak velké číslo ve svém životě už stěží znásobíme, a tak bychom si to měli užít, jak to jen jde. Dárek k 50. narozeninám by měl být něčím originálním, protože na toto životní jubileum se jen tak nezapomíná. Vstup do klubu padesátníků musí být oslaven něčím výjimečným. Prohlédněte si naše originální dárky:

  • Tématické dárkové bedny Manboxeo, které musí oslavenec vypáčit. Padesátníka můžete obdarovat třeba bednou gurmánských lahůdek, piva nebo rumu.
  • Dárkové poukazy zalité v cihle – oslavenec dostane k cihličce kladivo, kterým musí cihlu rozbít – netradiční, vtipný a užitečný dárek se vším všudy. Pořiďte mu třeba dárkový poukaz pro motorkáře, kutila nebo fotbalistu.

 

 

Jen si představte tu legraci, jak se oslavenec bude páčidlem dostávat do dřevěné bedny plné překvapení! Užijte si dárek pro muže k padesátinám všichni na oslavě, podpořte ho v jeho snaze objevit obsah boxu a uvidíte, že to bude nezapomenutelný zážitek. Dokonce i rozbíjení cihly kladivem může být super dárek pro muže 50 let, protože ukáže svou sílu, a ještě najde zalitý dárkový voucher!

Potěšte své blízké originálním dárkem k 50. narozeninám a otestujte schopnost oslavence při páčení našich bedýnek nebo rozbíjení betonových cihel.

darek-pro-muze 

Vybrat dárek

PIVO & MASO - ideální dárek pro chlapa

Obdarujte nastávajícího padesátníka nesmrtelnou klasikou, co neurazí.

Pivní dárky jako řemen - jedinečný dárek pro pivaře: bedna plná pivních speciálů a masových lahůdek. Pro milovníky piva ta nejlepší volba.

Doporučujeme naší největší bednu pro pivaře, která nabízí to nejlepší z pivního, jako jsou například piva Golden Pride, Thornbridge Jaipur nebo Sierra Nevada.

Gurmánské speciality

Je oslavenec opravdovým gurmánem? Pak máme něco přímo pro něj:

Dárkové bedny pro gurmány - ideální volba pro požitkáře, milovníky dobrého jídla.

Naše bedna pro gurmána je až po okraj doslova nacpaná těmi nejlepšími masovými produkty. Pečený králík, uzené vepřové, srnčí a kančí paštika, uherák a mnoho dalšího. A kdo je ještě větší gurmán, zaslouží si verzi XXL.

Bedna (od) whisky

Pro padesátníka, který miluje whisky, máme bednu pro whiskaře, která ve variantě EXCLUSIVE nabízí výběr velmi kvalitních lahví, které nejsou úplně běžné, a na kterých si rád pochutná každý milovník té nejlepší whisky.

Dárkové balení whisky, bourbon, cognac - dřevěné bedny s vybraným alkoholem a pochutinami.

Vybírat můžete mezi 5 lahvemi, například mezi Nikka From The Barrel, která je až z dalekého Japonska, nebo vsadit na prémiovou verzi whisky Jack Daniel´s Single Barrel, která, jak název napovídá, je stáčena vždy z jednoho sudu.

Tip: Dárkové balení Jack Daniels

Rumové království

Je váš padesátník rumovým znalcem, nebo si zkrátka jen rád pochutná na pravém rumu?  Pak u něj rozhodně zabodujete bednou s rumem Diplomático, která obsahuje ten nejlepší rum, doplněný těmi nejkvalitnějšími lahůdkami v podobě čokolád, jelení teriny a višní s rumem.

Dárkové balení rumu - špičkové rumy ukryté v dřevěné bedně s páčidlem.

Pokud Diplomático není tím pravým rumem pro něj, rozhodně si vyberete mezi ostatními Bednami s rumem, jako je například ta s rumem Zacapa, Don Papa, Pampero, El Dorado, Pyrat nebo Captain Morgan.

Domácí pivo vlastní výroby

Je budoucí padesátník milovník piva a tak trochu kutil? Skvělou volbou je domácí pivovar, kterým ho zabavíte na pár dní, a odměnou mu bude skvělé domácí pivo.

Domácí pivovary - pro takové to domácí vaření piva.

Jako zralý padesátník bude mít oslavenec určitě vyladěné chuťové pohárky. Nechte jej uvařit si své vlastní pivo – jednoduše podle ingrediencí a návodu. Můžete si vyrobit klasické pivo nebo cider.

Dárek pro rybáře - vybavte ho na velký lov

Lov kaprů je klasikou v rybářství. Pomozte mu nalíčit na pořádný úlovek s lákavou návnadou a esenciální krmnou směsí. Jak se říká, je potřeba jít štěstíčku naproti.

Bedna pro rybáře jistěudělá velkou radost všem milovníkům tohoto tichého sportu. Opět ji máme i ve verzi XXL, která nabízí kompletní sortiment od firmy INFINITY BAITS.

Tip: Sport a hobby dárky

PRO ODVÁŽNÉ

Je libo něco ostřejšího? Pro odvážlivce, kteří milují chilli, jsme připravili to nejžhavější zboží, které jen tak něčím neuhasíte. Jedná se o bednu s chilli VELMI PÁLIVÁ a její ostřejší sestru bednu s chilli EXTRA PÁLIVÁ. Není radno si s nimi zahrávat, ale otestovat tím oslavence rozhodně není špatný nápad.

Tip: Chilli dárky (a sladkosti)

VÍNO NESMÍ CHYBĚT

Víno není jen doménou žen, pokud hledáte dárek k 50. narozeninám pro oslavence, který si bez vína nedokáže příjemný večer představit, přímo pro něj máme bednu s bílým nebo červeným vínem. Pokud má rád oba druhy vína, nejlepší volbou bude bedna pro vinaře ve verzi XXL.

Dárek pro vinaře - darujte kvalitní bílé/červené víno, bednu šampaňského nebo portského.

Dárek k 50. narozeninám musí být něčím výjimečným, něčím, co je originální, kvalitní a rozhodně každého překvapí jak svým obsahem, tak zejména způsobem, kterým se do bedýnky musí dostat.