DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO PIVAŘE

Má rád poctivé, dobře vychlazené pivo? Darujte mu originální dárek pro pivaře v podobě bedny Manboxeo s páčidlem, která potěší každého pivního fajnšmekra. Vybírat můžete hned z několika variant.

Bedna pro pivaře je důkladně zatlučená hřebíky, aby se do ní kromě opravdového chlapa nikdo jiný nedostal. Obdarovaný musí projevit svou zručnost a vynaložit značné úsilí, aby se k obsahu dárkové bedny probojoval za pomocí přiloženého páčidla. A protože je dárková bedýnka zatlučená pevně, čeká ho opravdové páčení a velká spousta zábavy. Odměna ale bude určitě stát za to.

V pivní bedně se skrývá šest nejlepších pivních speciálů  z celého světa. Bedna pro pivaře obsahuje ta nejžádanější piva, která jsou celosvětově uznávaná pro svou kvalitu a specifické vlastnosti, výtečné americké preclíky Snyder’s, praktický chladicí půlllitr a originální pivní podtácky s otvírákem. Ve verzi Exclusive najdete belgické, německé, skotské, italské i anglické speciály doplněné luxusními pivními karamelkami s pivem Guiness a dalšími prémiovými produkty.

Pokud si jeho srdce získaly především ležáky, radost mu udělá dárková bedna pro pivaře s páčidlem Manboxeo plná ležáků z Anglie, Německa, Itálie a dokonce i Japonska. K tomu si může vychutnat karamelovou čokoládu s pivem Guinness, křupavé preclíky Snyder’s a masové pochoutky ve formě trhaného vepřového masa na pivu a pršutu z vepřové pečeně.

A protože v současné době jsou na vzestupu piva balená v praktických plechovkách, nechybí ani dárkový box pro pivaře Premium, kde najde kromě výtečných pochoutek plechovky pivovarů Tiny Rebel, BrewDog, Sierra Nevada nebo Stone. Variantu s plechovkami nabízíme také v plechové muniční přepravce, kterou si musí otevířt rozvázáním uzlů paracordu. Muniční přepravka mu pak poslouží jako vodotěsná, žáruvzdorná a odolná úschovna všech pokladů.

Tento dárek pro pivaře je velmi praktický a zaručuje, že ho obdarovaný nehodí do šuplíku, ale plnohodnotně ho využije i po tom, co všechna piva a všechny dobroty z něj zmizí. Bude tak mít krásnou vzpomínku a ještě se při otevírání pobaví on i všichni ostatní.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde