DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ. PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DO 6.12.2021

Dárek pro rybáře

Rybaření je oblíbená zábava nejednoho muže. Odpočinout a vyčistit hlavu si k rybníku jezdí nemalý počet mužů všech věkových kategorií. Správný rybář také rád zkouší různé nové návnady a krmení. Tak proč ho nepodpořit v tom, co mu dělá radost? Vyzkoušejte naše originální dárky pro rybáře.

Dejte vašemu rybáři najevo, že vám na něm opravdu záleží a obdarujte ho bednou, která představuje ideální dárek pro rybáře. Zapomeňte na tuctové balení, dřevěná bedna plná prvotřídního rybářského vybavení je pro milovníka přírody tím pravým potěšením.

Jeho největší úlovek

Bedna s páčidlem pro rybáře je sama o sobě velice praktická a jistě najde uplatnění také pro jiné účely (např. úložný prostor na krmivo pro ryby). V bedně najde obdarovaný vše co potřebuje pro úspěšnou rybářskou sezónu. Pokud tedy nevíte, jaký dárek pro rybáře vybrat třeba k narozeninám, dárkový box bude to pravé.

Mezi kvalitní produkty, které rybáři pomohou zvýšit šanci na pořádný úlovek, se hrdě hlásí krmítková směs s vůní jahody a masové ryby, kterou nepohrdne ani ten nejmlsnější kapr. Rohlíkové boilies s příchutí Nekonečná oliheň se stane perfektní nástrahou na položenou a jeho typická masová vůně přiláká kromě ryb i všechny přítomné rybáře. Takovou pšeničnou pufinou s příchutí žížaly zase rybář snadno upoutá ryby k háčku a donutí je k záběru. 

darek pro rybare

Tím samozřejmě výčet nekončí. Bedna pro rybáře Manboxeo obsahuje spoustu nástrah, krmení a návnad od českého výrobce, díky kterým se každému rybáři na háček chytí ta největší ryba. A ještě ho čeká skvělý zážitek při páčení.

Praktická muniční přepravka

Mezi rybářské dárky z e-shopu Manboxeo patří také olivově zelená muniční přepravka Armyboxeo. Ta je pro změnu převázaná třímetrovým paracordem, který musí obdarovaný rozuzlovat. Kromě kvalitních návnad a krmení v ní rybář najde také poctivé masové speciality, které si může vychutnat, zatímco bude mít nahozenou udici. 

Udělejte radost každému rybáři a obdarujte ho návnadami a krmením pro ryby v netradičním balení. Dárky pro rybáře v dřevěné bedně nebo muniční přepravce zaručeně potěší každého milovníka rybaření.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde