DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Dárek pro tchýni k Vánocům

Jste během vánočních svátků pozvaní k rodičům své drahé polovičky a děsíte se toho, až pro ně budete vybírat dárky? Tchána většinou vyřešíme lahví alkoholu, ale dárek pro tchýni k Vánocům? To už je tvrdší oříšek. Dárek pro tchýni nemůže být příliš osobní, ale ani příliš obyčejný a neoriginální. Samozřejmě ji přitom chceme také zaujmout a stoupnout u ní v oblíbenosti. Podíváme se tedy na to, jak svou tchýni naprosto ohromit a připravit jí takový dárek, se kterým se bude chlubit ještě dlouhé roky.

Vybrat dárek

Zážitek nikdy nezklame

Skvělou volbou na vánoční dárek pro tchýni je zážitek, na který bude dlouho vzpomínat. Můžete ji poslat na víkend do lázní, zařídit degustaci vína nebo jí dopřát poukaz na relaxační masáž. Pokud to ale není ten typ, který by takovéto zážitky vyhledával, a nebo se jí většinou nechce nikam cestovat, zkuste ji překvapit dárkovou truhlou Damboxeo.

Dřevěné, ručně vyráběné truhly nejen hezky vypadají, ale jejich způsob otevírání je naprosto jedinečný. Svou tchýni tak můžete svým způsobem trochu potrápit – aby se do dárku dostala, musí truhlu otevřít, což není jen tak. Truhla je zamčená na zámek a k jeho otevření musí tchýně vyluštit indicii. Pokud by se jí to přece jen nepodařilo, nebo by ztratila trpělivost, může zámek ještě přeřezat přiloženou pilkou. Tak jako tak ji (i vás) čeká obrovská spousta zábavy.

Vánoční dárek pro tchýni, který dává smysl

Odměnou jí pak bude zcela jedinečný, smysluplný obsah. Ten zas máte ve své režii vy. Vybírat můžete z více než 200 prémiových dárkových balení, které zaručeně potěší. Mezi oblíbené dárky patří třeba dárková truhla pro kafařku, kde tchýně najde spoustu voňavé zrnkové kávy a jiné kávové speciality. Případně jí můžete místo kávy dopřát luxusní ručně sbírané čaje se sušenkami, čokoládou Earl Grey a cestovním hrnkem.

Každá žena má ráda voňavé doplňky, proto můžete tchýni obdarovat dárkovou truhlou se zámečkem a pilkou plnou vůní. Najde v ní skvělé vonné svíčky, difuzéry, tyčinky a osvěžovače, které zútulní každý domov a vnesou do něj harmonii a klid.

A pokud vás zaujal nápad s lázněmi, ale nechcete rezervovat určitý čas, dopřejte jí domácí lázně – skvělý dárek pro ženy je totiž také wellness truhla Damboxeo, ve které najde šumivé koupelové makronky, sůl do koupele, tělový peeling s vůní slaného karamelu a pro chvíle pohody třeba také lahev prosecca či malinovou čokoládu. 


Vybrat dárek pro tchýni k Vánocům bude letos hračka!

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde