• Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 21.10.2019
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o bedny a truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2020 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)

Dřevěné bedýnky

Mnoho žen jsou si jisté, že je velmi obtížné najít pro muže užitečné dárky. Znáte dřevěné bedýnky? Ve skutečnosti obtíž spočívá pouze v tom, že lidé jsou zvyklí si dávat většinou peníze a nechtějí trávit čas výběrem jakéhokoliv zajímavého daru.

Mladí lidé mají obvykle pozitivní postoj k komickým dárkům a praktickým vtipem. Pokud je oslavenec mladý muž, jistě se mu budou líbit i dárky se smyslem pro humor. Tady neváhejme vtipkovat a můžeme vybrat i extravagantní dárky, ovšem vtipy se staršími muži by měli být opatrné a neměly by přesahovat hranice slušnosti. Výběr vhodného, ale především originálního dárku pro muže nemusím být zase tak těžké. Trh dnes nabízí nepřeberné množství všeho, co si jen budeme přát  a tady záleží hodně na zájmech obdarovaného, na jeho věku a také na jeho přání. Setkáváme se ale také většinou s otřepanou frází: Nic nepotřebuji, všechno mám! Tak tady nám ve výběru moc nepomůže. Chce to nápad, chce to vtip, chce to originalitu a zatočit s obyčejností.

V kurzu jsou v současné době různé zážitkové dárky, které mužům mohou v určitých případech splnit dětský sen nebo mohou být dokonalým odreagováním od každodenní rutiny a pracovního nasazení. Jízda ve Ferrarri jistě potěší mladší nadšence, jízdou na koni si může muž splnit dětský sen a zahrát si tak na spravedlivého kovboje v lůně přírody nebo může obdržet lístky na bezkonkurenčně vyprodaný koncert či fotbalové utkání Realu Madrid s londýnským Arsenalem. Je to samozřejmě individuální a člověk by si měl na takovéto chvíle uchovat ty nejlepší vzpomínky. Existují ale také dárky, které mají jak originalitu, tak fantazii spojenou s překvapením a přitom si u toho jistě užijeme všichni zábavu a uspokojíme své chuťové pohárky. O co jde? Firma manboxeo.cz přišla na trh z dokonalým nápadem, jak uspokojit dvě mouchy jednou ranou. Totiž nás, tedy dárce a zejména obdarovaného. My máme radost, že jsme našli dárek, který splňuje všechna naše očekávání, nemusíme chodit od obchodu k obchodu a vybírat mezi tolika nabídkami to, co nám zrovna padne do oka. Z pohledu muže jde o dárek věru originální a nadmíru tajemný. Takže zvědavost tady nebude mít dlouhého trvání brzy bude překonána. Dřevěné bedýnky, které firma Manboxeo.cz nabízí může obsahovat prakticky vše, na co si vzpomeneme. Pokud je muž vášnivý milovník speciálního pití, může bedýnka obsahovat například velice kvalitní venezuelský rum Diplomatico nebo i rum Zacapa, které doplňují delikátní masové pochoutky, jako například různé francouzské teriny, které si v naší zemi získaly své příznivce, dále pak třeba lahodně jemné králičí maso pečené s bůčkem, delikátní zvěřinu nebo i kapra na pivě. Vše je doplněno třeba speciálními delikatesami, které bychom měli a si obavu ochutnat, ale v tomhle případě můžeme udělat výjimku. Taková jahodová marmeláda s přídavkem chilli je vhodná pro zpestření obyčejné snídaně a dodá nám energii na celý den. Ale to není vše. Do těchto dřevěných boxíků je možné schovat vše, co má obdarovaný rád. Miluje - li kávu, může dostat několik balíčku velmi kvalitní zrnkové kávy z Brazílie, Indie, Keni nebo Etiopie, rád tráví volné chvíle ve fitness centru, může mít dřevěnou bedýnku plnou speciálních proteinových tyčinek a směsí. Nabídka je opravdu veliká a člověk si mnohdy nedokáže vybrat.

 Mnozí si jistě teď ale říkají, co je na takové bedýnce originálního, kromě toho, že je vlastně ze dřeva. Tyto dřevěné bedýnky mohou být potištěny originálním věnování a oslavenec k tomu dostane speciální páčidlo, kterým si musí obsah doslova vypáčit. Pak už je to jen moment překvapení a úsměv na tváři.

 

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
75 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 75 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
  • + Nemám co dodat-naprostá spokojenost,skvela komunikace,skvele dodání a radost obdarovaného k nezaplaceni
5 z 5
S nákupem jsem velmi spokojená. Bedna byla doručena hned druhý pracovní den. Uvidíme, zda bude spokojen i manžel na Vánoce :) Moc děkuji!
5 z 5
Netradiční věnování kvalitních dobrot, udělalo radost :))
  • + rychlost
  • + kvalita produktů
  • + originální dárek