Jak darovat peníze

Vybrat originální dárek pro kohokoliv nám někdy dá pořádně zabrat. Není ani tak velký rozdíl obdarovat ženu nebo muže, jde spíše o originalitu dárku. Vždy ovšem nastává otázka jak darovat peníze. Ovšem vymýšlet každý rok něco, co není ohrané, co se bude líbit a co potěší je vskutku nelehký úkol.

Především musíme vědět, co má dotyčný rád, co by ho opravdu potěšilo a vykouzlilo úsměv na tváři. Také nám mohou pomoci jeho záliby a hobby. Zde je pak výběr dárku trochu jednodušší. Tady můžeme vybrat například dokonalý rybářský prut a náčiní pro rybáře, i toho začínajícího. Sportovce jistě potěší například fotbalový dres oblíbeného týmu, míč nebo alespoň běžecké boty pro svůj volný čas. Ten, kdo rád maluje a krajina je mu inspirací, může obdržet malířské potřeby včetně kvalitního stojanu na plátno a společně s paletou barev tak může vytvořit dokonalý originál, který by mu záviděl i Van Gogh.

V posledních letech se také velmi osvědčily dárky v podobě zážitků a výletů kam budeme chtít. Je to jen otázka vkusu. Navštívit lze nejen kouty naší země, ale i místa vzdálená. Oslavenec může jen tak odpočívat a lenošit u bazénu anebo po dokonalé masáži, ale může se také vydat na túru někam do hor. Svěží vzduch všem jistě udělá dobře.

Jako dárek se také dávají v posledních letech i bankovky. Obálka s penězi jako dárek je ale neoriginální a nezajímavá. Jak darovat peníze není tedy tak jednoduché, jak se může zdát. Vymyslet způsob, jak oslavence překvapit a přitom mu darovat peníze, je trochu problém. Ovšem ten, kdo má alespoň trochu fantazie si hravě poradí. A že člověk někdy opravdu popustí uzdu své fantazii! Bankovky nebo mince se mohou darovat například v lákavé bonboniéře, která má své košíčky na každý bonbón naplněný právě dokonale složenou bankovkou. A můžeme tady vybrat bonboniéru, jak velkou uznáme za vhodné. Nebo je velmi originální zabalit bankovky do ruličky, každou zvlášť a naskládat jako okurky do ještě originálnější zavařovací sklenice, kterou uzavřeme ještě originálnějším víkem, které můžeme polepit hezkou samolepkou, která může mít podobu právě určité věci, na kterou si dotyčný třeba šetří, nebo víčko rovnou zapečetit. Tato kombinace vypadá opravdu velmi stylově.

Aby ale bankovky neztratily své kouzlo v podobě dárku, můžeme je také dobře poskládat nebo složit do tvaru vějíře a uložit mezi ostatní dárečky, které jsou uloženy v originální dřevěné bedýnce od firmy Manboxeo.cz. Tato společnost přišla na trh právě z takovými velmi jedinečnými dárkovými bedýnkami, které mohou obsahovat téměř všechny dobroty a laskominy z celého světa, ale i z domácí kuchyně. Králičí paštika vyrobená pouze z masa z českého chovu, jelení paštika s brusinkami, pečená křepelka na divokém koření, čokoládové speciality, ale i káva z nejvýznamnějších plantáží světa nebo vynikající čaj všech druhů. To je jen nepatrný výčet toho, co můžeme v takové dřevěné bedýnce společně s bankovkami najít. Každý má jistě rád něco jiného a tak je zde možnost vybrat si z pestré nabídky těchto delikates. je to v podstatě takový dárkový koš budoucnosti, jen s tím rozdílem, že zde žádné pentle a mašle nenajdeme. Za to se můžeme všichni pobavit u ještě originálnějšího rozbalování, neboť bedýnky jsou vybaveny malým páčidlem a tak si oslavenec musí svůj dárek vlastně vypáčit. Tato dřevěná bedýnka pro ženy má podobu truhličky a i zde najdeme široký výběr toho nejlepšího pro mlsné ženské jazýčky. Místo páčidla si ženy musejí zase upilovat zámeček, kterým je truhlička zamčená.

Ještě váháme, jak darovat peníze a přitom nikoho neurazit? Dřevěné bedýnky firmy Manboxeo.cz jsou tím správným řešením!

Originalita

Netradiční dárky pro muže každého věku. Obdarovaný si musí svůj dárek vypáčit PÁČIDLEM z DŘEVĚNÉ BEDNY či vymlátit KLADIVEM z BETONOVÉ CIHLY! Bedna s páčidlem nebo Cihla s kladivem.

100% záruka

Jsme si jistí tím, že každý muž, který od Vás dostane bednu či cihlu Manboxeo, bude nadšený. Proto všechny bedny a cihly zasíláme s garancí vrácení peněz v případě nedostatků.

Non-stop podpora

Zákazník je u nás na prvním místě. Náš tým se Vašimi dotazy zabývá 24 hodin denně, dokonce i ve spánku přemýšlíme, jak Vám odpovíme, až se probudíme ;)

Přihlášení k odběru novinek

Nepropásňete slevové akce, exkluzivní nabídky a chystané novinky

Naši zákazníci

Máme již více než
50 000
spokojených zákazníků
Máme již více než 50 000 spokojených zákazníků
[cs:heureka_reviews_overeno_zakazniky]
Ověřeno našimi zákazníky
5 z 5
Box byl naprosto skvělý. Manžel byl nadšený, dalo mu práci se do boxu dostat, je opravdu bytelný a poctivě stlučený, což ještě zvyšuje zvědavost
  • + Velmi rychlé vyřízení objednávky
5 z 5
-
  • + Perfektní reklama, úžasný výběr, věřím, že si vybere úplně každý :)... Zboží krásne a zajímavé a bedna báječna... Perfektní komunikace, rychlost dodání... Proste SPRÁVNÍ LIDÉ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ :)... Jen tak dál, všem doporučuji.
5 z 5
-
  • + rychlé dodání
  • + skvělý výběr a možnosti
  • + možnost vytištěného přání a zdobení bedny
  • + nadmíru kvalitní balení uvnitř, bednu jsem darovala a dotyčný se do ní pustil hned bez páčidla a prokopl jednu stranu bedny a ačkoliv v ní byly skleničky na whisky, láhev a břidlicové podtácky, tak kupodivu vše zůstalo vcelku - takže opravdu chválím - a to jsem měla strach, co s tím udělá PPL :)
  • + první internetová reklama, která mě zaujala natolik, abych se na stránky podívala a hned vybrala
  • + doporučuji kudy chodím!!!