Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 30.9.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek k narození dítěte pro maminku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vybrat ten nejlepší dárek k narození dítěte pro maminku nemusí být úplně jednoduché, protože se velmi těžko odhaduje, co už mají doma, čeho mají hodně a co by se jim naopak hodilo do výbavičky. Nemusíte ovšem shánět jen sadu dupaček s roztomilým motivem, lahvičku na mléko nebo další bryndák do sady. Vyberte ten nejoriginálnější dárek pro miminko a maminku, a to v podobě dárkové truhly, ve které bude skryté překvapení, které novopečenou maminku určitě potěší. Manboxeo dokáže nabídnout maximálně nápadité dárečky! Vždy se hodí něco na posilněnou, nějaká dobrota, kterou si může maminka zpestřit svůj jídelníček při kojení, a pro miminko se vždy hodí nějaký ten dudlík, kousátko nebo hračka, toho totiž není nikdy dost. Sem tam se hračka ztratí, zapadne a navíc je třeba miminko zaujmout každou chvilku něčím jiným. Kromě toho mamince uděláte radost originálním balením, do truhly se musí sama dostat pomocí hádanky nebo se pomocí pilky zbavit zámečku.