Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 1.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek k Vánocům pro kluka

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Vymyslet dárek k Vánocům pro kluka by mělo být zdánlivě úplně jednoduché, protože ho přeci dobře známe, trávíme s ním spoustu času, popřípadě s ním žijeme. Realita ovšem mluví trochu jinak, a nápady k Vám nějak nepřicházejí? Máte nakoupené nějaké drobnosti, ale hlavní dárek, který by snoubil radost i překvapení Vám stále chybí? Zaměřte se na jeho zájmy, chutě a záliby. Je nadšený cyklista, hokejista nebo třeba miluje grilování? Pak se stačí podívat na Manboxeo bedny a věřte, že Vás něco zaujme. Máme speciální nabídky i pro gentlemany, pro muže s vousy, kteří o ně rádi pečují kvalitními přípravky, a mnoho dalšího. Pokud byste nechtěli jít cestou bedny, ale spíše byste ocenili originální formu předání poukazu, doporučili bychom spíše betonové cihly s kladivem. V obou případech musí muž prokázat zručnost a sílu, jinak se nedostane ani do bedny, ani k poukazu, který je zalitý v betonové cihle.

 

 

Vybrat dárek