Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.12.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek k výročí pro přítelkyni

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Dárek pro přítelkyni k výročí musí být přesně podle Vašich představ, a musí splňovat ta nejpřísnější kritéria originálnosti? Neradi byste jí dali nějakou ohranou věc či něco, co už doma má? S tím pomůže Manboxeo, kde najdete ten nejlepší dárek k výročí pro přítelkyni. Naše dárkové truhly jsou vyráběné ručně, takže už jen obal nabízí super vzhled a ještě lepší obsah. Ten můžete samozřejmě vybrat sami podle toho, co přesně má Vaše přítelkyně ráda nebo jaké má koníčky. Nabídka dokáže potěšit snad opravdu všechny, protože jsou tu věci od těch nejoblíbenějších, jako je víno, pivo, káva, čokoláda a nejrůznější sladkosti, až po méně typické oblasti, jako například raw potraviny, čaje nebo vlasová kosmetika. Stačí jen dobře vybrat a unikátním dárkem ji překvapíte více, než si vůbec myslíte. Kromě toho bude mít speciální úkol – dostat se dovnitř přes zamčený zámeček. Buď ho otevře pomocí hádanky, nebo jej bude muset přepilovat.