Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek na valentýna pro ženu

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Dárek na valentýna pro ženu by měl být zkrátka skvělý, abyste jí dokázali svou lásku a porozumění. Ne všichni si ovšem potrpí na tradiční romantické večeře nebo pobyty, takže hledáte trochu jinou formu, jak své ženě dokázat, že Vám na ní záleží? Zkuste to pomocí dárkových truhliček Manboxeo, které jsou skvělé, ručně dělané a navíc je můžete nazdobit dle libosti srdíčky i společnou fotografií či dvěma, takže žena bude ohromena. Uvnitř se budou skrývat ty největší dobroty, přesně takové, které se k valentýnskému dni hodí. Proč je ovšem tento dárek tak originální? Není to jen pro provedení krabice nebo přiložené přání, ale naopak kvůli způsobu, jakým musí žena truhlu otevřít. Je na ní malý zámeček, který je zapotřebí otevřít pomocí číselného kódu. A pokud se jí ho nepovede zjistit z hádanky a indicií, pak musí vzít přiloženou pilku, a odříznout zámeček, aby svůj dárek vysvobodila. Uvidíte, že se jí to bude líbit.