Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro architekta

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Každá oslava má své kouzlo, ovšem na každé bychom chtěli oslavence maximálně potěšit a také se nějakým způsobem podílet na proudu zábavy, i přestože nejsme organizátory. Vlastně, co je důležitější než zábava a skvělý dárek? Pokud nemáte rádi obyčejné dárky bez nápadu, jako jsou lahve alkoholu v dárkové taštičce, trička a balení ponožek s vtipnými motivy, pak byste si určitě vybrali u nás. Potrpíme si na originalitu a nápaditost – v nabídce máme super dřevěné bedny, které oslavenec musí vypáčit, aby se dostal k ukrytému obsahu. Krabice může být ozdobena fotkou či číslem, pokud budete chtít. V nabídce je mnoho témat, ze kterých lze volit. Jsou tu bedny pro gurmány, pro sportovce, pro fanoušky, ale i pro milovníky sladkých dobrot, a další. Najdete tu naprosto perfektní dárek pro architekta, ze kterého bude mít radost! Těšte se na překvapení v jeho očích, až si bednu otevře páčidlem a najde super produkty uvnitř.

 

 

Vybrat dárek