DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro babičku k narozeninám a svátku

Vaše babička bude brzy slavit svůj svátek nebo narozeniny, a vy byste tak potřebovali najít ten nejlepší tip na dárek pro babičku? Vymyslet dárek babičce by mohlo být zdánlivě jednoduché, ovšem vy jí nechcete dát žádnou kuchařku, zástěru ani třeba víno v tradiční dárkové tašce, i když ho má opravdu ráda? Chápeme, že to chce něco opravdu originálního a buďte si jisti, že u nás jste na správné adrese! Ať už potřebujete dárek pro babičku k jakékoliv příležitosti, dokážeme vám nabídnout to nejlepší.

Vybrat dárek

Zaměřujeme se na originální dárky, takže v našem sortimentu najdete dárkové dřevěné truhly, které skvěle vypadají a mají uvnitř prémiový obsah. Truhly jsou ručně vyráběné a navíc zamčené malým zámečkem s číselným kódem v podobě kabelky. 

Velké překvapení

Zkuste tedy tento netradiční dárek k narozeninám pro babičku – rozhodně není jen pro mladé lidi, spousty legrace si s ním užijí i starší ročníky. Možná o to více, že tento princip neznají a budou tak opravdu překvapeni, až truhlu otevřou. A jak ji otevřou? K balení je přiložena indicie, pomocí které by měla babička rozluštit kód k zámečku. Pokud by ale neuspěla, nebo pokud by se jí nechtělo luštit, může využít přiloženou pilku a postarat se tak o otevření tímto způsobem. 

Uvidíte sami, že to bude ten nejlepší dárek pro babičku, který jste kdy přinesli, protože si s ním užije ona i všichni přihlížející. Co se týče obsahu, můžete vybírat z velkého množství dárkových truhel. Například dárková truhla Damboxeo s vínem potěší babičky, které si rády večer dopřejí jedno či dvě deci. 

Cokoliv, co má ráda

Dárková truhla s čajem zase bude tím pravým pro milovnice šálku výborného horkého nápoje. Pokud má babička ráda voňavé svíčky a difuzéry, potěšíte ji nejvíce truhlou pro ženy plnou vůní. A pokud je babička gurmánka s mlsným jazýčkem, její chuťové buňky potěší dárková truhla pro gurmánku plná tradičních staročeských specialit.

Potěšte babičku a na truhlu jí nechte přidat ještě třeba fotky vnoučat, 3D čísla nebo jeden z krásných motivů. Určitě ji dojmete i osobním vzkazem, který k dárkovým truhlám můžete zdarma přidat. Takový dárek pro babičku můžete jednoduše objednat přes internet a těšit se, až vám přijde přímo domů. Snažíme se o co nejkratší termín doručení, a dopravu máme zdarma.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde