DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro babičku k Vánocům

Vánoční dárek pro babičku  můžete vyřešit nejrůznějšími způsoby. Někdo má zajetou klasiku, kdy koupí pár knížek, deku nebo třeba teplé ponožky, kterých není nikdy dost. Pokud ji ovšem letos chcete překvapit a darovat jí něco výjimečného, měli byste na takové dárky zapomenout. Místo toho jí můžete pod stromeček nadělit precizně zpracovanou dřevěnou truhlu Damboxeo se zámečkem a pilkou, která tak trochu plní funkci dárkového koše, ovšem zcela originálním způsobem.

Proč byste měli dát přednost truhle před klasickým dárkovým košem?

Zatímco obyčejné dárkové koše dostává babička určitě každoročně od většiny příbuzenstva, dárková truhla je naprostý originál. Stylové balení a hlavně mnohem větší překvapení dělá z truhly skvělý vánoční dárek. Až do poslední chvíle totiž nikdo z přítomných nebude tušit, co se uvnitř skrývá. Naproti tomu do klasických dárkových balíčků ihned vidíme, protože jsou zabalené v průhledném celofánu a maximálně převázané mašlí. 

Další výhodou, jakou Truhly Damboxeo oproti dárkovým košům mají, je jednoznačně obsah. Zatímco do dárkových košů se strčí to, co v supermarketech a obchodech přebývá, obsah Truhel od Manboxeo.cz je vysoce kvalitní, prémiový a výjimečný. Každý produkt byl pečlivě zvolen a dovezen od tuzemských i zahraničních výrobců, kteří vědí, jak svou práci dělat dobře. Proto v Truhlách ve velké většině případů najdete produkty, na jaké běžně v obchodech nenarazíte. Můžete si být jisti, že takový obsah babička nerozdá po vnoučatech, ale sama si ho vychutná do posledního.

Vyšperkujte dárek pro babičku k Vánocům

Dřevěná tTruhla je ručně vyráběná a lze ji nazdobit podle svého – můžete na ni přidat motivy, čísla, fotografie vaše či vnoučat nebo třeba srdíčka. Tím babičce ukážete, jak vám na ní záleží, a zároveň jí nadělíte spolu s Truhlou krásnou vzpomínku, kterou si určitě ráda doma vystaví.

Z obsahu bude nadšená

A co bude v Truhle? Přesně takový balíček, který vyberete! Co má Vaše babička nejraději? Můžete volit mezi ryze českými, poctivými dobrotami pro gurmánky, zdravou stravou plnou bio a raw produktů bohatých na vitamíny, nebo třeba výtečným moravským vínem, ale nechybí ani kosmetika nebo třeba truhla pro milovice vonných svíček.V Truhle plné specialit najde babička slané i sladké delikatesy, jako třeba trhané hovězí a vepřové maso, vyuzené pršuty nebo marmeládu s čokoládou. Pokud si babička ráda pochutná na čokoládě, je přesně pro ni připravená Truhla plná té neljepší a nejjemnější čokolády německých mistrů. No a jestli si ráda posedí u televize nebo nad knížkou s šálkem horkého čaje, nejlepší vánoční dárek pro ni bude Truhla Damboxeo se zámečkem a pilkou plná ovocných, zelených i bylinkových čajů a k tomu s křupavými mandlovými sušenkami i čokoládou s příměsí černého čaje. Na výběr je více než 200 prémiových obsahů.

Zvládne vyluštit šifru?

Vyberte jako dárek pro babičku k Vánocům  netradiční dárek, ke kterému se bude muset dostat pomocí hádanky nebo přiložené pilky. Pokud bude mít trochu trpělivosti, určitě zvládne vyluštit šifru a tím i kód zámku. No a pokud ne, bude muset zámeček přeřezat, aby se k prémiovému obsahu dostala. Legrace, překvapení i nadšení zaručeny!

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde