Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 22.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro babičku k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Dárek pro babičku k Vánocům můžete vyřešit nejrůznějšími způsoby. Někdo má zajetou klasiku, kdy koupí pár knížek, deku nebo třeba teplé ponožky, kterých není nikdy dost. Vy to ovšem chcete pojmout celé jinak? Vaše babička je pro každou legraci, takže by určitě ocenila jistý nádech originality? Buďte maximálně nápadití, a kupte jako vánoční dárek pro babičku super truhlu z Manboxeo. Jedná se o jedinečné provedení, protože dřevěná truhla je ručně vyráběná a lze si nazdobit ve vlastním stylu – čísla, fotografie nebo třeba srdíčka. A co bude v ní? Přesně takový balíček, který vyberete! Co má Vaše babička nejraději? Můžete volit mezi dobrotami pro gurmány, zdravou stravou, dobrým vínem či pivem, ale nechybí ani kosmetika nebo třeba truhla pro milovice vonných svíček. Vyberte babičce luxusní dárek, ke kterému se bude muset dostat pomocí hádanky nebo přiložené pilky. Legrace i nadšení zaručeny!