Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro cestovatele

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Všichni mají své záliby, a často se podle nich orientujeme při vybírání dárků a překvapení, ať už na narozeniny, Vánoce nebo jiné příležitosti. Máte ve svém okruhu někoho, kdo je opravdu vášnivým cestovatelem? Možná Vás jako první napadne mu vybrat nějaký cestovatelský deník, super knížku o nějaké destinaci, kde ještě nebyl nebo zkusit stírací mapu světa. Ovšem Vy byste chtěli trochu zajímavější dárek pro cestovatele, protože máte pocit, že všechny zmíněné varianty už musí nutně mít, a tím se z toho vytrácí nápaditost? Zkuste mu dát perfektní dřevěný box s páčidlem, ve kterém oslavenec najde skvělé a kvalitní produkty, které se mu budou hodit nejen na cestách. K dispozici jsou kromě boxů také betonové cihly s kladivem, ve kterých je skrytý poukaz, který vyberete z mnoha možností, a oslavenec si pak sám vybere to, co bude potřebovat a chtít. S oběma variantami je přinejmenším hodně legrace, a tak si předávání dárku užijete Vy i oslavenec.

 

 

Vybrat dárek