Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro dceru

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Dárek k 18 narozeninám pro dceru musí být naprosto jedinečný, protože takový věk je klíčový a na osmnácté narozeniny by rozhodně neměl nikdo zapomenout. Plánovali jste jí koupit nějakou lahev dobrého pití, kterou byste si buď vychutnali spolu, nebo by si ji mohla na nějakou dobu schovat a vypít při dalším jubileu? Proč to neudělat trochu originálně, tak, aby na to opravdu nezapomněla? Ideální dárek pro dceru bude originální truhla s obsahem, který sami zvolíte. Mysleli jste spíše na šampus, prosecco nebo whisky či rum? Všechno je k dispozici, a spolu s lahví dobrého pití samozřejmě i další dobroty, které k danému tématu neodmyslitelně patří. Někde jsou v nabídce olivy, čokoláda, jinde exkluzivní oříšky. Truhlu můžete dceři nazdobit, dát jí na truhlu číslo 18, srdíčka nebo nějakou vlastní fotku. Obsah bude uvnitř uzamčený a bude se k němu muset dostat pomocí hádanky nebo pilováním zámečku. Užijte si legraci i nadšení!