DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro dceru

Slaví vaše dcera narozeniny, promoci, nebo jinou významnou událost, a vy ji chcete potěšit originálním dárkem? Nevíte, jaký dárek pro dceru bude trefa do černého? My ano. Dárky od Manboxeo pobaví, potěší a zanechají krásnou vzpomínku.

Dárkové truhly Damboxeo a Kidboxeo jsou tím pravým řešením dárku pro dceru. Elegantní dřevěné a ručně vyráběné truhly jsou zamčené na zámek s číselným kódem. Aby se do nich dcera dostala, musí pomocí indicie vyluštit kód. U dárkových balení Damboxeo je pro všechny případy připravená ještě pilka, takže obdarovaná má na výběr hned ze dvou možností otevírání. Tak jako tak si u toho ale užije spoustu zábavy a vy se zase pobavíte, až ji budete při otevírání sledovat.

Originální dárek k narozeninám

Sháníte dárek k 18. narozeninám pro dceru? Ten musí být obzvlášť výjimečný. Skvělou volbou bude dárková truhla Damboxeo s přírodní kosmetikou na vlasy, tělo i pleť. Určitě ji potěší také dárkové balení plné luxusní německé čokolády nebo dárek pro ženy s raw a bio pochoutkami pro milovnice zdravé stravy.

Pokud sháníte dárek k promoci pro dceru, určitě nešlápnete vedle s lahví kvalitního moravského vína a dalšími prémiovými dobrotami z dárkové truhly pro vinařku. Oslavit tak výjimečnou událost můžete i s truhlou Damboxeo se zámečkem a pilkou s luxusním šampaňským Moët & Chandon Brut Imperial a pečlivě vybranými doplňky. A pokud si na alkohol příliš nepotrpí, mohla by ji potěšit třeba dárková truhla plná voňavé a výběrové kávy.

Dárek pro menší dcery

Pokud sháníte dárek pro dívku, které ještě nebylo 15 let, vyberte jednu z dárkových truhel Kidboxeo. Tematicky laděné obsahy udělají radost třeba fanynkám Harryho Pottera, protože v truhle může najít stylové doplňky a spoustu sladkostí inspirovaných kouzelnickou ságou. Možná si oblíbila třpytivé panenky L.O.L. Surprise. V takovém případě je pro ni nachystaný originální dárek v podobě L.O.L. Surprise dívčího Kidboxea

Všechny parádnice zase potěší Minnie Mouse dívčí Kidboxeo, dárkové balení pro dívky obsahující praktickou moderní taštičku, stylový hrnek, sadu s toaletní vodou a doplňky a spousta originálních sladkostí.

Netradiční dárky pro dceru si z široké nabídky vybere každý. Na Damboxeo i Kidboxeo pak můžete přidat fotografie, motiv nebo třeba srdíčka, případně 3D dřevěná čísla nebo 3D dřevěný vzkaz, který pak vlastnoručně napíšete přiloženými fixami. Doprava na Damboxeo i Kidboxeo je zdarma.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde