Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro golfistu

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Ať už hledáme dárky k narozeninám, k svátku nebo třeba něco jako odměnu za promoce a další úspěchy, snažíme se oslavence maximálně potěšit. Nemáte rádi obyčejné dárky, protože lahev vína nebo dárkový koš umí sehnat přeci každý, že ano? Chcete si s tím dát trochu víc práce, a být originálnější? Pokud máte něco nápaditějšího v plánu i s oslavencem, který je nadšenec do golfu, určitě to bude chtít něco originálního a neotřelého. Sám si totiž jistě nakoupil veškeré potřebné sportovní vybavení i oblečení, ale s naší dřevěnou krabicí Manboxeo můžete mít dárek přesně podle vlastních představ během chviličky! Jedná se o ručně vyráběný dřevěný box, ke kterému patří páčidlo – právě pomocí něj musí oslavenec bednu otevřít, aby se propracoval k ukrytému překvapení. U nás najdete perfektní dárek pro golfistu. Podívejte se, co všechno můžete pro svého oslavence v bedně najít, a čím mu přivodíte úsměv na tvář i milou vzpomínku na veselou oslavu.

 

 

Vybrat dárek