Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro holku k Vánocům

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Sehnat super dárek k Vánocům pro holku chce trochu umu nebo hodně dobrou inspiraci. Odhadnout, co by se jí mohlo líbit, není vždy snadné, a pokud nechcete nic tradičního, jako jsou balíčky kosmetiky v celofánu nebo sto padesátá kabelka, pak to chce opravdu super nápad! Vyberte dárek pro holku k Vánocům právě na Manboxeo.cz, kde jsou v nabídce skvělé dárkové truhly. Obsah záleží samozřejmě na Vás, protože jedině Vy znáte svou partnerku nebo kamarádku natolik dobře, abyste věděli, po čem touží. O ženách se říká, že bezmezně milují víno, takže to v nabídce do truhličky nechybí, ovšem myslíme i na milovnice kávy, dobré čokolády, chilli dobrot nebo lahodného alkoholu. Zvolte to nejlepší! A v čem spočívá vtip? Originální krabice je totiž zamčená malým zámečkem v podobě kabelky, a pro její otevření musí žena rozluštit hádanku. A co když se to nepovede? Pak je na místě pilka, pomocí které se zámečku snadno zbaví!