Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 1.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro kolegu

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Jak se říká, všechno hezké jednou končí a změny jsou v životě potřeba. Váš kolega se rozhodl pro změnu v profesním životě, a Vy byste se s ním chtěli rozloučit nějak hezky a dát mu pěkný dárek, aby si na Vás občas vzpomněl? Pro dobrého spolupracovníka je dobré vybrat něco originálního, v čem bude i trochu vtipu. Rádi Vám nabídneme naše dřevěné bedny s páčidlem jako ten nejlepší dárek pro kolegu na rozloučenou, protože jsou nápadité a vybrané produkty jsou vysoce kvalitní. Pokud si potrpíte na zajímavý design, určitě nebudete zklamaní. V případě, že byste chtěli vzhled ještě doladit, můžete přidat na bednu vlastní fotku nebo třeba číslo. Ten nejlepší dárek pro kolegu tu najdete během chvíle, máme roztříděné kategorie – například delikatesy, sport a hobby, pivo a maso, káva a čaj, atp. Bedny nebo i betonové cihly s poukazem jsou super dárek pro kolegu v práci i v případě, že má třeba narozeniny nebo slaví jiný úspěch.

 

 

Vybrat dárek