Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 22.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro kolegyni

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Vybíráte dárek pro kolegyni na rozloučenou, a rádi byste jí sehnali něco speciálního? V takovém případě se často dává květina a lahev vína nebo nějaký upomínkový předmět na tým, na firmu. Vy byste chtěli něco lepšího, protože kolegyně miluje legraci a je pro každou aktivitu? Pak bude ideální dárková truhla, do které se bude muset kolegyně dostat pomocí vlastní šikovnosti. Je zde první cesta k otevření truhly, a to pomocí indicií, které by měly dovést kolegyni ke kódu od zámečku. Pokud by se nedařilo, může využít přiloženou pilku jako záchranu a ke svému dárku se i tak propracovat. A co když potřebujete dárek k narozeninám pro kolegyni? I v takovém případě si u nás určitě vyberete! Můžete volit z mnoha produktů, které schováte do truhličky, protože náš sortiment je široký. Myslíme na každého, a proto jsme připravili z každé oblasti nějakou dobrotu nebo překvapení – svíčky, kosmetika, pivo, víno, kvalitní rumy či whisky, likéry a mnoho dalšího.