Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro maminku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Ať už sháníte dárek pro maminku k Vánocům, k narozeninám nebo třeba k svátku, určitě to chce něco speciálního. Vždy myslíte na to, jak Vám chtěla nejen během dětství udělat radost při každé příležitosti? Potěšte ji teď na oplátku Vy, a to tím nejlepším dárkem. Pro ženy u nás seženete krásné dárkové truhly, které jsou ručně vyráběné a dají se nazdobit třeba i společnou fotkou nebo srdíčky. V případě narozenin je pak hezké přidat na krabičku také číslo. Zámeček na truhličce pak zajistí zábavu na nějakou chvilku, protože maminka dostane hádanku, pomocí které se může dostat dovnitř. Pokud by to z nějakého důvodu nešlo, pak stačí využít přiložené pilky, a dostat se k obsahu truhličky i tak. A co budete chtít dát mamince dovnitř? Má raději víno, pivo nebo si pochutná na dobrém kvalitním rumu či whisky? Jestli nechcete nic ke konzumaci, můžete vybrat například svíčky, vlasovou nebo pleťovou kosmetiku a mnoho dalšího.