Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro maminku ke dni matek

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Nezapomenout na dárek pro maminku ke dni matek je základ, protože ji opravdu potěšíte, i kdybyste přinesli jen nějakou květinu. Pokud to chcete letos ovšem pojmout nějak originálně, určitě bychom Vám na Manboxeo dokázali nabídnout skvělé dárkové truhly. Samy o sobě vypadají skvěle, protože jsou dřevěné a ručně vyráběné. Navíc je můžete nazdobit například srdíčky, nebo si přidat vlastní fotku, díky které bude celé balení osobitější. A co se může skrývat uvnitř? Nikdo nezná Vaši maminku lépe, takže obsah můžete zvolit podle jejích chutí nebo zájmů. V nabídce jsou klasická témata jako víno, pivo, čaje, čokoláda, ale nechybí ani lahodné likéry, chilli produkty nebo obsah pro gurmánky. Maminka se musí propracovat k obsahu sama tím, že dle indicií vyluští hádanku, nebo pak může pilovat zámeček a pomocí vlastní zručnosti se do truhly i tak dostane. Udělejte jí radost.