DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO MANŽELKU

Udělat radost ženě je touhou každého muže. Kdo by se nechtěl blýsknout s dárkem, na který manželka nezapomene – ať už má svátek, narozeniny nebo se jedná třeba o výročí svatby. Zapomeňte na oblečení, parfémy nebo kuchyňské spotřebiče, takové dárky se vám mohou pěkně vymstít. Vsaďte raději na originalitu. U nás najdete perfektní dárek pro manželku během chviličky. 

 

Káva, čaj, čokoláda nebo snad víno?

K dispozici jsou zde dárky pro manželku plné dobrého jídla i pití – pro gurmánky, pro milovnice sladkostí nebo čokolády, pro ženy, které si rády dopřejí sklenku vína, případně i rumu, ale samozřejmě tu je něco i pro ženy, které se věnují fitness nebo mají rády bio a raw stravu. Na své si přijdou milovnice kávy a kávových specialit, ženy, které si nejraději vychutnají šálek horkého čaje s úchvatnými čajovými sušenkami a čokoládou nebo třeba i ženy, které o sebe rády pečují. V sortimentu totiž naleznete i vysoce kvalitní přírodní kosmetiku.


Všechny prémiové obsahy jsou schované v dřevěné ručně vyráběné truhle Damboxeo, která je zamčená zámečkem s číselným kódem. Právě ke kódu se žena musí dopracovat pomocí hádanky, která je přiložena, a pokud by se nepodařilo rozklíčovat hádanku, nebo se jí nechtělo luštit, může využít přiloženou pilku a zbavit se zámečku i tak. S dárečkem si tedy užijete legraci při otevírání, a následně budete určitě nadšeni z manželčina překvapeného výrazu, až objeví, co vše se v truhle skrývá.

Dárek nezapomeňte ozdobit

Dárek pro manželku k narozeninám, výročí i jiným událostem můžete ještě vylepšit přidáním motivů, srdíček, 3D čísel nebo třeba společných fotografií, které z originálního dárku vytvoří nádhernou vzpomínku a praktickou dekoraci, kterou bude manželka určitě s radostí dál používat. Překvapte ji originálním dárkovým balením plným toho, co má ráda.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde