Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 30.9.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 29.9.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro manželku k narozeninám a svátku

dárkové truhly

 

Vybrat dárek

Udělat radost ženě je touhou každého muže. Kdo by se nechtěl blýsknout s dárkem, na který manželka nezapomene – ať už má svátek, narozeniny nebo se jedná třeba o výročí svatby. U nás najdete dárek pro manželku k narozeninám během chviličky, protože sortiment je opravdu široký. K dispozici jsou zde truhly plné dobrého jídla i pití – pro gurmánky, pro milovnice sladkostí nebo čokolády, ale samozřejmě tu je něco i pro ženy, které se věnují fitness nebo mají rády bio a raw stravu. Vše je schováno v dřevěné truhle, která je zamčená malým zámečkem s číselným kódem. Právě ke kódu se žena musí dopracovat pomocí hádanky, která je přiložena, a pokud by se nepodařilo rozklíčovat hádanku, může využít přiloženou pilku a zbavit se zámečku i tak. S dárečkem si tedy užijete legraci při otevírání, a následně budete určitě nadšeni z manželčina překvapeného výrazu, až objeví, co vše se v truhle skrývá.