DOPORUČUJEME OBJEDNAT DÁREK JIŽ NYNÍ 🎄 O BEDNY JE OBROVSKÝ ZÁJEM A MÁME JEN OMEZENÉ MNOŽSTVÍ

Originální dárek pro milovníky vína

Dárek pro milovníky vína se může zdát na první pohled zcela jasný a jednoduchý – koupit pár lahví vína, možná nějakou hezkou skleničku nebo set skla a uložit vše do dárkové tašky. Jenže kolik takových taštiček už obdarovaný dostal? Takový dárek pro vinaře není zajímavý ani jedinečný. Je na čase přijít s dárkem, který je originální, zábavný a udělá každému vinaři či vinařce upřímnou radost. Vyzkoušejte ručně vyráběné stylové dárkové bedny Manboxeo nebo elegantní dárkové truhly Damboxeo.  Bedny Manboxeo pro muže jsou dodávané s páčidlem, aby se k dárku mohli sami probojovat. Čeká je spousta skvělé zábavy a napětí, než se do dárku dostanou. Víko je zatlučené pevně, takže je čeká opravdové páčení. Pro ženy jsou zase připraveny dárkové truhly Damboxeo zamčené malým zámkem s číselným kódem. Jejich otevírání bude neméně zábavné. První cestou je rozluštění kódu podle indicie. Pokud se to nepodaří, nebo pokud se obdarované nebude chtít luštit, může použít ještě přiloženou pilku a zámek přeřezat.

Dárek s vylepšením

Dárek pro vinaře v podobě dárkového boxu se dá takéhezky nazdobit podle toho, komu dárek chcete dát – zdobit můžete srdíčky, fotkami nebo například čísly, která se skvěle hodí na narozeninové bedny. Na dárkové balení také můžete přidat znamení zvěrokruhu nebo originální motiv, případně i dřevěné 3D přání, na které napíšete dodanými fixami vlastní vzkaz. Vytvoříte tak zcela jedinečný a osobitý dárek, který si oslavenci určitě rádi schovají.

dárkové bedny

Co dárkové balení ukrývá?

A co lze v boxu pro muže nebo truhle pro ženy najít? Existuje několik variant. Například Rulandské šedé víno z pozdního sběru, výborné černé i zelené olivy, mimořádně dobrou 70% čokoládu Vitis Noir, sýrové vaflové sušenky nebo například hroznové želé z portského vína. Pokud preferuje červené víno, určitě neodolá lahvi rulandského modrého spolu s luxusními delikatesami, jako je kachní terina nebo čokoládový koláč s vínem. Samozřejmě je možné zvolit i dárkový box s páčidlem nebo dárkové balení s pilkou, kde budou obě varianty.

Pro milovníky sladších vín je připravené bílé víno Pálava z vinařství Gotberg a svěží růžové víno Merlot Rosé, samozřejmě doplněné prémiovými delikatesami. Určitě ocení i netradiční dárek pro vinaře s portským vínem, dárkový box s proseccem nebo truhlu Damboxeo se šampaňským.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies. Více zde