Originální dárek pro milovníky vína

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dárek pro milovníky vína se může zdát na první pohled zcela jasný a jednoduchý – koupit pár lahví vína, možná nějakou hezkou skleničku nebo set skla a uložit vše do dárkové tašky nebo speciální dárkové krabice. Vy ovšem nechcete jako dárek pro vinaře nic tak banálního a jednoduchého? Představujete si dárek úplně jiný, originální a i trochu zábavný? Vaši přátelé jsou aktivní, pro každou legraci a možná by byli zklamaní, kdybyste šli jen takto přímou cestou? Zkuste to tedy s námi a vyberte milovníkům vína speciální dárkové bedny pro muže, a dárkové truhly pro ženy. Bedny pro muže jsou s páčidlem, aby se k dárku sami probojovali a bednu si sami otevřeli. Pro ženy jsou naopak připraveny dárkové truhly na podobném principu, ovšem truhla přijde zamčená malým zámkem s číselným kódem a pilkou. První cestou je rozluštění kódu podle indicie, a pokud se tak nepodaří, pak může oslavenkyně použít pilku a otevřít svůj dárek.

Nemusíte mít strach, že by se jednalo pouze o lahve zavřené v dřevěné bedně. Jedná se o originální truhlu či box, který je ručně vyráběný ze dřeva a lze ho hezky nazdobit podle toho, komu dárek chcete dát – zdobit můžete srdíčky, fotkami nebo například čísly, která se skvěle hodí na narozeninové bedny. A co lze v boxu najít? Existuje několik variant, ale v jedné z nich najdete například Rulandské šedé, výborné černé i zelené olivy, mimořádně dobrou čokoládu Vitis Noir, sýrové vaflové sušenky nebo například hroznové želé z portského vína. Proč nepojmout dárek trochu jinak, víno přeci nemusí být jen tekuté.

Ať už jako originální dárek pro vinaře vyberte bednu se suchým, sladkým vínem nebo třeba lahodné Prosecco, určitě jim uděláte radost. Otevírání obou variant bude navíc zdrojem legrace a zábavy na oslavě. Bedny s vínem ocení každý milovník, zvlášť v nápaditém balení.

 

 

Vybrat dárek