Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 3.11.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: 2.11.2020
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro muže k 18. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Dlouho jste vymýšleli, co by bylo ideální darovat k plnoletosti? Rádi byste přišli na něco speciálního, protože lahev šampaňského nebo nějakého tvrdého alkoholu od někoho oslavenec pravděpodobně dostane? Originální dárek k 18 narozeninám Vám pomůžeme vyřešit během chvíle! Máme pro Vás hned dva nápady, kterými muže určitě potěšíte. Jednou z možností je koupit dřevěnou ručně vyráběnou bednu s páčidlem. V té budou schované dobroty nebo kvalitní produkty, které oslavenec ocení. Na oslavu mu přinesete zavřenou bednu, dáte mu páčidlo a zábava může začít. Uvidíte, že Vás bude bavit i jeho zvídavý výraz, když se bude snažit dostat dovnitř. Druhou variantou jsou dárkové cihly, ve kterých je zalitý poukaz. Takovou cihlu můžete dostat buď v klasickém provedení, nebo pořídit zlatou variantu. Oslavenec k ní dostane kladivo, kterým musí betonový blok rozbít a vylovit si poukázku.

 

 

Vybrat dárek