Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 2.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 25. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Významné narozeniny se musí také významně oslavit, a to nejen přípitkem, ale také skvělým dárkem. Pokud hledáte ideální dárek pro muže 25 let, určitě Vám máme co nabídnout. U nás se totiž specializujeme na originální dárky, díky kterým bude oslavenec nadšený. Vyberte mu dárkovou dřevěnou bednu, do které mu necháte připravit kvalitní produkty z oblasti, kterou miluje. Ať už by to měly být masné výrobky, výborný set pro gurmány, zdravé potraviny nebo třeba mimořádný rum Diplomatico. Dárek bude svým způsobem i vtipný, protože oslavenci předáte krabici s páčidlem, a ten se bude muset postarat o její otevření.

Pokud byste ocenili spíše možnost darovat poukaz, pak zvolte betonovou cihlu s kladivem. Funguje to na podobném principu, jen musí oslavenec cihlu rozbít, aby z ní dostal zalitý poukaz. Ten opět můžete vybírat podle jeho zálib – máme tu cihly pro cyklisty, fotbalisty, čundráky, motorkáře a mnohé další.

 

 

Vybrat dárek