Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Z důvodu PRÉMIOVOSTI a RUČNÍ VÝROBY máme pouze omezené množství produktů. Doporučujeme vytvořit vánoční objednávku již nyní 🎄

Originální dárek pro muže k 33. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Většinou se daleko snadněji řekne, že se dárek vymyslí, než aby se to opravdu podařilo. Najít originální a kreativní dárek k 33 narozeninám bude hračka, pokud se podíváte do našeho širokého sortimentu senzačních dárků. K dispozici jsou zde pro muže dřevěné bedny s páčidlem, které potěší mužského každého věku, protože ukáže svou sílu a zručnost. Bedny jsou ručně vyráběné, takže už samotný obal je unikátní, a výjimečný obsah je také zaručený. Mnoho z produktů, které se mohou schovat do bedny, nelze v České republice dobře sehnat. Při výběru obsahu je dobré se zaměřit na záliby oslavence. Zvolit můžete například bednu s autokosmetikou, box pro fitkaře nebo třeba pro rybáře. A pokud se nechcete zaměřit na hobby, rozhodně můžete vybírat z nejrůznějších dobrot, a to od piva, přes víno, čokoládu až po boxy pro gurmány či masožravce. Nápadité dárky stojí za to a muži je ocení, tak vybírejte.

 

 

Vybrat dárek