Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 29.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 45. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Každé narozeniny mají své kouzlo, ale pokud jsou to kulatiny nebo jejich půlka, vždy to chce uspořádat o něco větší oslavy, se kterými se pojí samozřejmě i dárek. Pokud jste ještě nenašli žádný vhodný dárek k 45 narozeninám, potom bychom Vám rádi představili náš široký sortiment. Dáváme si záležet na tom, aby všechny dárky od nás byly dostatečně originální a projevila se v nich kreativita. Kdo by chtěl totiž dostávat obyčejné dárky bez nápadu. Pro muže můžete vybrat například dřevěné bedny, které jsou ručně vyráběné a patří k nim páčidlo. Pomocí toho se totiž oslavenec musí dostat dovnitř boxu a osvobodit tak svůj dárek. Co má Váš oslavenec rád nebo jaké jsou jeho záliby? Pochutná si na šampaňském, na dobrých sladkostech a čokoládě nebo by ocenil spíše něco z oblasti sportu a hobby? Můžete mu vybrat naprosto cokoli, překvapte ho přesně tím, co miluje.

 

 

Vybrat dárek