Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: 29.10.2020
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 55. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Máte v plánu vybírat dárek pro oslavence, který slaví 55. narozeniny? Nejprve Vás napadlo, že byste mohli pořídit nějaké dobré víno, pivo nebo pěkný kus sušeného masa, ale teď si nejste jisti, jestli to bude vlastně stačit? Potom bychom Vám rádi dali super tip – dárkové dřevěné bedny Manboxeo. To je totiž zaručeně originální dárek, kterým potěšíte každého muže, ať už mu vyberete jakýkoli obsah. Je tu možnost vybírat z oblasti piva, masa, kávy nebo čaje, čokolády a dalších sladkostí, ale také můžete volit z nejrůznějších druhů kvalitního alkoholu. Takový dárek k 55 narozeninám bude naprosto perfektní, hlavně když uvidíte nadšení v očích oslavence, až bude páčit víko dárkové bedny. Ukáže svou sílu a šikovnost, dostane se dovnitř a objeví dobroty, které jste mu nechali dovnitř ukrýt. Bednu můžete nazdobit vlastními fotografiemi, srdíčky nebo třeba číslem.

 

 

Vybrat dárek