Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 65. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Vymýšlet zábavu i dárky na oslavu, to je daleko jednodušší pro děti než pro dospělého mužského? Chápeme, že někdy to chce trochu té inspirace, aby se člověk odrazil a vyšperkoval oslavu přesně tak, jak by si ji oslavenec přál. Máme pro Vás perfektní tipy na dárek k 65 narozeninám pro muže, díky kterému zazáříte jak v oblasti zábavy, tak i dárku. Naše dárkové bedny jsou totiž zcela unikátní, a věříme, že každý chlap si užije jejich veselé rozbalování i kvalitní obsah. Dřevěné boxy jsou ručně vyráběné a patří k nim páčidlo, protože oslavenec od Vás dostane za úkol vypáčit víko, aby se k obsahu vůbec dostal. Uvidíte, že ho to bude bavit, protože se bude moci předvést, jak to zvládne. Dovnitř pak vyberete přesně to, co má oslavenec nejraději. Pro někoho bude perfektní bedna KPZ s pivovarem, pro dalšího se hodí spíše becherovka či Fernet! Mezi nejoblíbenější u nás patří bedna pro gurmána, ve které jsou jen ty nejlepší regionální produkty jako například lahodná srnčí paštika s portským vínem, Čorízo, lahodné uzené maso a další skvělé dobroty.

 

 

Vybrat dárek