Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: ZÍTRA
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 75. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Vymýšlet dárečky je někdy složité, protože máme v roce mnoho příležitostí, kdy někoho obdarovat a neopakovat se je docela umění. Váš dárek k 75 narozeninám pro muže by měl říct, jak moc Vám na něm záleží a že pro něj chcete jen to nejlepší? Proto bude skvělé vybrat nápaditý dárek a situaci neodbýt jen nějakou lahví dobrého vína nebo novou bundou. Dárková bedna, která je ručně vyráběná a vypadá skvěle už na první pohled, to je panečku řešení! Bedny jsou dodávány s páčidlem, protože v tom tkví vtip. Oslavenec dostane bednu, páčidlo a ke svému dárku se musí trochou síly a šikovnosti propracovat sám. Uvidíte, že se mu to bude líbit a jeho nadšení a zvědavost ho požene kupředu při páčení víka. Pokud budete chtít, můžete mu bednu hezky nazdobit – číslem, vlastní fotkou nebo třeba srdíčky. A co bude uvnitř? Záleží na tom, co mu vyberete. Jaké má Váš oslavenec chutě? Může to být například bedna s hruškovicí a pochutinami, bedna s autokosmetikou, dobroty z celého světa, čajová ochutnávka nebo třeba originální bedna s luxusním holením.

 

 

Vybrat dárek