Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 80. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Sehnat dárek k 80 narozeninám podle Vašich představ není vůbec snadné? Chtěli byste totiž něco speciálního, co by ovšem nevypadalo jako balíček pro obyčejného důchodce? Váš oslavenec je mimořádný a tomu by měl odpovídat výběr? Naprosto tomu rozumíme, protože my se zaměřujeme na originální dárky, které se nedají jen tak někde sehnat a navíc k nim patří notná dávka legrace, díky které se pobaví oslavenec i jeho hosté. Co byste řekli na dárek k 80 pro muže v podobě betonové cihly a kladiva? Je to jednoduché, v dárkové cihle je totiž zalitý poukaz, který později může oslavenec využít dle vlastních představ, ale musí se k němu probojovat pomocí kladiva. Tyto cihly mohou být pro vášnivého cyklistu, motorkáře, kutila, ale samozřejmě myslíme i na sportovce či milovníky grilování. Pokud byste raději jinou variantu, kdy dostane přímo nějaké výtečné produkty, pak zvolte Manboxeo dárkovou bednu, kterou si oslavenec otevře páčidlem a může objevovat.

 

 

Vybrat dárek