Hledat Menu
  • Doprava ZDARMA
  • Doručení od: ZÍTRA
  • Osobní odběr či Kurýr po Praze: DNES
  • Zvolte si datum doručení
Trvanlivost všech dárků je do jarních měsíců 2021 a déle. Skladovatelnost do 25 °C. Z přepravní krabice není poznat, že se jedná o dárek od Manboxeo ;)
Přijímáme vánoční objednávky 🎄 Doporučujeme dárek objednat již nyní. Zájem o Bedny a Truhly je obrovský a máme jich pouze omezené množství.

Originální dárek pro muže k 85. narozeninám

dárkové bedny

 

Vybrat dárek

Každé narozeniny jsou samozřejmě důležité a měly by se náležitě oslavit. Pokud jde ovšem o takové jubileum, jako jsou 85. narozeniny, pak to chce něco speciálního. Dárek k 85 narozeninám by měl oslavence rozhodně překvapit, protože tradičních dárků jako ponožky, trička a lahve alkoholu v dárkových koších už zažil zřejmě mnohokrát. Překvapte ho něčím, co nezná a z čeho bude mít doslova vyvalené oči. Manboxeo Vám nabízí skvělé dárkové bedny s páčidlem, ve kterých se může skrývat téměř cokoli. Záleží na Vás, zdali budete chtít pro oslavence nějaké to pivo, maso, delikatesy z různých koutů světa, whisky či jestli by raději něco z oblasti zdravé a raw stravy. Na výběr je toho opravdu mnoho a otevírání bedny páčidlem oslavence pobaví.

Máte obavy, že byste se nemuseli trefit? Pro takové případy jsou tu dárkové betonové cihly. V těch se skrývá zalitý poukaz, takže si oslavenec může vybrat dárek sám, ovšem bude v originálním balení. K cihle patří kladivo, kterým ji musí rozbít a vysvobodit poukázku. Cihly jsou jak pro gentlemany, tak pro fanoušky, sportovce či například kutily.

 

 

Vybrat dárek